Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 kwietnia 2004

Turniej Colin McRae Rally 04 - już w ten weekend we Wrocławiu

Fajek, 21 kwietnia 2004, 17:30

Wrocławski EMPiK Megastore przygotował specjalną niespodziankę w związku z premierą rewelacyjnej gry rajdowej Colin McRae Rally 04. Już w ten weekend (24-25 kwietnia) we wspomnianym Salonie EMPiK odbędzie się turniej Colin McRae Rally 04, w którym będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród.

System anty-cheaterski PunkBuster w Joint Operations: Typhoon Rising

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2004, 15:08

W dniu wczorajszym, firma NovaLogic podała do publicznej wiadomości informację o podpisaniu umowy z koncernem Even Balance na wykorzystanie w swoim najnowszym produkcie Joint Operations: Typhoon Rising, systemu anty-cheaterskiego o nazwie PunkBuster.

Morderca na zlecenie już w sklepach - Hitman Contracts

Elrond, 21 kwietnia 2004, 14:52

Sequel znakomitej gry Hitman, stworzonej przez Io Interactive, o podtytule Contracts jest już dostępny u większości dystrybutorów w USA, poinformowała firma Eidos Interactive. Wersja obecna w sklepach przeznaczona jest dla PS2 natomiast posiadacze Xbox oraz PC otrzymają swoje wersje już jutro. Wydanie Hitman: Contracts będzie okraszone niezwykle kosztowną kampanią marketingową, jedną z największych prowadzonych do tej pory przez Eidos North America.

Painkiller - demo multiplayer już trzeciego maja?

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2004, 14:40

Serwis Gamespot podał wczoraj do publicznej wiadomości, że długo oczekiwane demo multiplayer Painkiller pojawi się w sieci 3-ego maja. Program będzie oferować dwa tryby rozgrywki: klasyczny Deathmatch oraz premierowy Voosh.

Polowanie na ludzi - Manhunt na półkach

Elrond, 21 kwietnia 2004, 13:47

Firma Rockstar Games, znana graczom szerzej z produkcji Grand Theft Auto, poinformowała, iż jej najnowsze "dziecko" noszące imię Manhunt, w wersji przeznaczonej dla Xbox i PC, pojawiło się na półkach amerykańskich sklepów (wersja na PS2 dostępna jest od listopada zeszłego roku). Europejscy gracze, którzy z czekają na wydanie gry muszą uzbroić się w cierpliwość do 23 kwietnia.

Poczytajcie o Spellforce: The Breath of Winter i zobaczcie najświeższe screenshoty!

eLKaeR, 21 kwietnia 2004, 13:44

Z okazji otwarcia oficjalnej sieciowej witryny pierwszego rozszerzenia gry Spellforce: The Order of Dawn, noszącego podtytuł The Breath of Winter, postanowiliśmy przybliżyć Szanownym Czytelnikom charakterystykę kolejnego produktu spod znaku aliansu Phenomic i JoWooD. Jako uzupełnienie tekstu prezentujemy trzy przykładowe screenshoty.

Turniej FIFY 2004 na Poznań Game Arena

Redakcja GRYOnline.pl, 21 kwietnia 2004, 12:56

Wszystkich fanów kopania piłki na ekranach monitorów, pragniemy poinformować, że podczas trwania tegorocznych targów Poznań Game Arena, 23 kwietnia o godzinie 18:00, odbędzie się turniej w FIFA 2004. Rozgrywki odbędą się przy współpracy z serwisem www.fifaserwis.com. Oznacza to, że gracze w Poznaniu będą mogli rywalizować ze sobą, grając w polską ligę, na polskich stadionach z rodzimym klimatem.

Wojna w Afganistanie na szeroką skalę

ComCo, 21 kwietnia 2004, 09:29

War in Afghanistan to rozbudowana strategia, powstająca dzięki wspólnemu wysiłkowi firm: Shrapnel Games oraz ProSIM. Opisywana produkcja, jak wskazuje jej tytuł, obejmie szereg najważniejszych konfliktów i wydarzeń, jakie miały miejsce w Afganistanie w ostatniej dekadzie - od operacji brytyjskich w XIX wieku, poprzez interwencję wojsk sowieckich, aż do obalenia reżimu Talibów i pojmania samego Osamy bin Ladena (to ostatnie zdarzenie jest na razie czysto hipotetyczne, ale może okazać się prawdą w momencie premiery gry).

Dodatkowe informacje tekstowo-graficzne nt. Battlefield 2
Dodatkowe informacje tekstowo-graficzne nt. Battlefield 2

eLKaeR, 21 kwietnia 2004, 08:23

Wracamy do gorącego tematu Battlefield 2 (vide chociażby news z wczoraj), aby przedstawić Wam rozszerzone informacje tekstowe i dwa przykładowe zrzuty ekranowe. Zapraszamy więc do lektury oraz podziwiania walorów graficznych kolejnego dzieła połączonych sztabów firm Digital Illusions i Electronic Arts.

LucasArts na targach E3 2004

ComCo, 21 kwietnia 2004, 08:09

Tegoroczna edycja targów E3 (Electronic Entertainment Expo) odbędzie się w dniach 11-14 maja w Los Angeles, zaś do grona firm, które ujawniły swój line-up na rzeczoną ekspozycję, dołączyła korporacja wydawnicza LucasArts. Jej przedstawiciele zaprezentują szerszej publiczności trzy nowe produkcje – akcja dwóch z nich została osadzona w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”.

Dynamiczna jazda na ulicach Moskwy

ComCo, 21 kwietnia 2004, 07:42

W katalogu wydawniczym korporacji Buka Entertainment pojawiła się nowa pozycja: gra wyścigowa o zręcznościowym charakterze, pt. Moscow Rush. Jej akcja przeniesie graczy na ulice współczesnej Moskwy - przyjdzie nam się wcielić w postać typowego miłośnika czterech kółek, dla którego liczy się sława i wygrywanie kolejnych, niekoniecznie legalnych, zawodów.

Gdzie jest sequel gry Franko: The Crazy Revenge?

eLKaeR, 21 kwietnia 2004, 07:07

Wchodząc na internetową stronę Retroattack!, należącą do rodzimej firmy Mirage Interactive, możemy całkowicie legalnie i zupełnie za darmo pobrać blisko sześćdziesiąt klasycznych polskich gier dla komputerów Atari, Amiga i PC. Wśród udostępnionych produktów figurują np. Mózgprocesor, Janosik, Rooster, Taekwondo Master, Doman i Franko: The Crazy Revenge. Ostatni z wymienionych programów powstał przed dziesięcioma laty i stanowi pozycję kultową (głównie dzięki sporej brutalności i interesującemu nawiązaniu do krajowych realiów) w dziedzinie wirtualnych bijatyk typu „nieustannie podążaj w prawo i uśmiercaj wszystkich napotkanych przeciwników”. Duża popularność „Franciszka” spowodowała, że w głowach jego ojców (ekipa ze studia World Software) narodził się pomysł przygotowania kontynuacji o podtytule No Mercy.