Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 kwietnia 2004, 20:06

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Counter-Strike: Condition Zero

Przed Wami poradnik do Counter-Strike: Condition Zero, pomyślany przede wszystkim jako pomoc dla mniej doświadczonych graczy. Zawiera opis wszystkich misji wraz z mapą i analizą taktyczną sytuacji zaistniałej na starcie każdego poziomu.

„Witam serdecznie w poradniku do „Counter-Strike’a: Condition Zero”. Poradnik pomyślany został przeze mnie przede wszystkim jako pomoc dla niedoświadczonych graczy i stare wygi nie mają tu czego szukać. Tym bardziej, że CS nie jest grą, co do której można udzielić lepszej rady niż: miej oczy i uszy dookoła głowy i nie rób głupot.

Poradnik opiera się na grze prowadzonej na normalnym poziomie trudności, na którym wrogie boty zachowują się jeszcze w miarę schematycznie, a własne strzały nie ranią kolegów z oddziału. Opis każdej misji składa się przede wszystkim z mapy, na której opisałem sytuację, jakiej można się spodziewać w przeciągu pierwszych kilkunastu-kilkudziesięciu sekund gry. Późniejszy jej rozwój nie daje się już przewidzieć. Proponowane przeze mnie rozwiązania bynajmniej nie wyczerpują taktycznych możliwości poziomów – po prostu uważam je za stosunkowo łatwe do wykonania oraz nie ulegające wielkim zmianom z rundy na rundę.” - „Shuck”

Counter-Strike: Condition Zero - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Counter-Strike: Condition Zero w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.