Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2004, 10:23

Angielska wersja dodatku do Gothic II stoi pod dużym znakiem zapytania, polska wersja na rynku już w wakacje?

Iomar Eisenwolf z JoWood, pełniący na oficjalnym forum firmy funkcję moderatora, podał do publicznej wiadomości informację, że wydanie angielskiej wersji dodatku do Gothic II, zatytułowanego Night of the Raven, utkwiło w martwym punkcie. Iomar, który kontaktował się z Markiem Olbertzem w tej sprawie, dowiedział się, iż jak na razie nic nie wskazuje na to, że projekt ujrzy światło dzienne.

Iomar Eisenwolf z JoWood, pełniący na oficjalnym forum firmy funkcję moderatora, podał do publicznej wiadomości informację, że wydanie angielskiej wersji dodatku do Gothic II, zatytułowanego Night of the Raven, utkwiło w martwym punkcie. Iomar, który kontaktował się z Markiem Olbertzem w tej sprawie, dowiedział się, iż jak na razie nic nie wskazuje na to, że projekt ujrzy światło dzienne, głównie ze względu na tajemniczą postawę włodarzy koncernu Atari, którzy w ogóle nie odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Biorąc pod uwagę, że to właśnie firma Atari odpowiedzialna jest za wydanie angielskojęzycznej wersji Night of the Raven, są nikłe szanse na to, że ów dodatek kiedykolwiek się ukaże.

Polscy fani gry nie mają jednak powodów do narzekań. Przedstawiciel firmy CD Projekt, z którym kontaktowaliśmy się w sprawie Gothic II, potwierdził prace nad rodzimą wersją dodatku i zapowiedział, że program najprawdopodobniej ukaże się podczas tegorocznych wakacji.

Więcej informacji na temat Gothic II: Night of the Raven znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.