Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lutego 2001

Zapowiedź taktycznej gry akcji Nexagon: The Pit

Sznur, 1 lutego 2001, 20:32

Strategy First zapowiedziało wydanie ciekawej taktycznej gry akcji Nexagon: The Pit. Fabuła gry przenosi nas w czwarte tysiąclecie, gdy Ziemia, jako centrum intergalaktycznej administracji, zamieniła się w planetę-miasto.

Interplay pracuje nad dużym portalem do gier sieciowych

Sznur, 1 lutego 2001, 14:22

Interplay otwiera nowy serwis przeznaczony dla graczy online. Dotychczas działająca strona interplay.com, jeszcze w tym roku, ma stać się ogromnym portalem do gier sieciowych. Główną przyczyną tego posunięcia stała się ogromna popularność gier cRPG produkowana przez Black Isle Studio (saga Baldur's Gate, Icewind Dale, a wkrótce Neverwinter Nights).

Recenzja Warhammer 40,000: Chaos Gate

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 13:39

Systemy Warhammera, zarówno ten osadzony w klimacie fantasy, jak i futurystyczny oznaczony liczbą 40 000 od dłuższego czasu cieszą się dużą popularnością. Efektem tego są pojawiające się od czasu do czasu gry komputerowe wykorzystujące zasady tych systemów. Jedną z nich jest Warhammer 40,000: Chaos Gate.

Pro Rally 2001 za 50,- PLN!!!

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 12:16

Z satysfakcją zauważamy, że coraz częściej polscy dystrybutorzy różnymi metodami starają się profesjonalnie zachęcić graczy do kupna swoich produktów. Dobrym przykładem takiego postępowania jest chociażby Pro Rally 2001, które już wkrótce pojawi się na sklepowych półkach dzięki LEM.

Zapowiedź Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 11:40

Dla miłośników gatunku cRpg najważniejszym tytułem ostatnich miesięcy jest bezapelacyjnie Baldur's Gate II: Shadows of Amn. Pozostaje pytanie – czy zbliża się jakaś gra która zdetronizuje Króla? Zapraszamy do lektury zapowiedzi Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor, który już w lecie tego roku może stać się poważnym konkurentem dla serii Baldur's Gate.

NBA Live 2001 już wkrótce!

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 11:27

Do tłoczni trafiła właśnie najnowsza odsłona rozgrywek NBA sygnowana przez Electronics Arts - NBA Live 2001. Patrząc na poprzednie części z tej serii możemy być prawie pewni, że i ten tytuł będzie doskonale dopracowaną symulacją rozgrywek koszykówki.

Traktorem po łące....

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 11:10

Interplay zapowiedział kolejną grę nawiązującą do klimatu Redneck Rampage. Tym razem jednak nie będziemy przemierzać kolejnych stodół i zagród w poszukiwaniu groźnych przeciwników (np. szalonych krów....) lecz weźmiemy udział w wyścigach po bezdrożach.

Alianci atakują!

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 10:42

Interesująco zapowiada się tegoroczny pojedynek dwóch FPS-ów tematycznie nawiązujących do czasów II Wojny Światowej.Co okaże się lepsze? Medal of Honor: Allied Assault czy Return to Castle Wolfenstein?

Sposoby łączenia z Internetem - ISDN

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 10:26

Zapraszamy dzisiaj do lektury kolejnej pozycji z naszej serii poświęconej sposobom łączenia się z Internetem. Dzisiejsza część Ścieżek Internetu jest poświęcona ISDN, czyli cyfrowemu łączu telefonicznemu.

Powrót pod Waterloo

Michał Bobrowski, 1 lutego 2001, 10:18

Breakaway Games przygotowuje ciekawie zapowiadającą się grę strategiczną, która na powrót przybliży nam czasy napoleońskie, a dokładnie słynne 100 dni Napoleona po jego ucieczce z Elby. Będziemy mogli wziąć czynny udział w wielkiej bitwie pod Waterloo i być może odmienić karty historii.