Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lutego 2001

Call to Power II - Poradnik

Solnica, 7 lutego 2001, 19:02

Umieściliśmy dziś na naszych stronach kolejny poradnik poświęcony tym razem najnowszej, oznaczonej numerkiem „2” odsłonie Call to Power.

Crusader: No Remorse Movie ?

Solnica, 7 lutego 2001, 18:15

Był już Mortal Kombat, Wing Commander (jak na mój gust niezbyt udany), wkrótce światło dzienne powinien ujrzeć Tomb Raider i Final Fantasy. Tymczasem może się okazać że powstanie kolejny film którego pierwowzorem będzie gra komputerowa.

Ścieżki Internetu - łącze stałe

Sznur, 7 lutego 2001, 18:02

Dzisiaj możecie zapoznać się z ostatnią częścią cyklu artykułów Ścieżki Internetu, poświęconą tym razem podłączeniu do Internetu przez łącze stałe.

Czy granie w gry przez Internet uzależnia ?

Soulcatcher, 7 lutego 2001, 15:01

To pytanie raczej retoryczne, lecz gdzie leży granica pomiędzy dobrą zabawą i szaleństwem.

Gamercenter kończy działalność w piątek

Sznur, 7 lutego 2001, 14:15

Jeden z największych zachodnich serwisów poświęconych grą komputerowym, C|net Gamercenter, postanowił zakończyć działalność z końcem tego tygodnia. Nie jest to miła informacja zarówno dla graczy korzystających z profesjonalnych informacji jak i dla wielu redakcji o podobnym profilu, dla których jakość i rzetelność Gamercenter mogła być wzorem.

Recenzja Ultima Online: Renaissance

Solnica, 7 lutego 2001, 14:10

Ultima Online nazywana jest "dziadkiem" wszystkich sieciowych gier RPG. Pierwszy wirtualny Avatar pojawił się w wykreowanym przez Origin świecie ponad 4 lata temu i od tego czasu gra cieszy się nieustanną popularnością.

Rogue Entertainment dementuje plotki

Sznur, 7 lutego 2001, 13:34

W związku z niedawnym wstrzymaniem przez Electronic Arts prac nad nowym tytułem z Rogue Entertainment, współproducenta American McGee Alice, pojawiło się wiele pogłosek na temat końca działalności tej firmy.

Prequel Oni na platformę WAP

Sznur, 7 lutego 2001, 12:48

Take Two Interactive ogłosiło, iż trwają pracę nad prequelem do gry Oni. W grę będą mogli grać głównie posiadacze telefonów komórkowych, gdyż jak na razie dostępna będzie na platformę WAP.

Poradnik do Counter Strike'a

Łosiu, 7 lutego 2001, 12:13

Jest mi bardzo miło obwieścić całemu światu, o zamieszczeniu na stronach serwisu Gamespot poradnika do gry Counter Strike.

Nowe szczegóły dotyczące Horizons: Empires of Istaria

Łosiu, 7 lutego 2001, 10:11

Serwis Game Spy właśnie poinformował o przeprowadzeniu ekskluzywnego wywiadu z wiceprezesem firmy Artifact Entertainment's, Jamem Jonesem, dotyczącego nowej, mającej się dopiero ukazać gry należącej do gatunku MMORPG Horizons: Empires of Istaria.

Startopia Cam - galeria na żywo

Solnica, 7 lutego 2001, 10:09

Eidos Interactive uruchomił kamerę internetową która co 60 sekund, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu będzie pokazywać nowe screeny z tworzonej przez Mucky Foot gry Startopia.