Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lutego 2001

Project Entropia - 1go marca startują zapisy do beta testów

Solnica, 25 lutego 2001, 14:06

Patrick Sundstorm, producent Project Entropia - tworzonej przez firmę MindArk gry z gatunku MMORPG, poinformował o rozpoczęciu z dniem 1go marca zapisów do beta testów tego tytułu.

Drugi oddech FreeSpace - ciąg dalszy

Łosiu, 25 lutego 2001, 12:54

Zapewne wielu z was ucieszyła wczorajsza wiadomość dotycząca amatorskiej kontynuacji akcji słynnego symulatora kosmicznego Freespace. Dzisiaj ponownie mamy dla was bardzo interesującą wiadomość.

Anachronox - główny bohater

Łosiu, 25 lutego 2001, 12:41

Anachronox należy do grona gier, które już dawno temu zostały zapowiedziane i powoli zbliżają się do oczekiwanej daty wydania. O takich tytułach zawsze krąży wiele pogłosek, zapowiedzi, itp. ale tak na prawdę to nikt nie wie o nich nic pewnego i konkretnego. Nikt nie wie - raczej nie wiedział, ponieważ wiemy już wszystko o głównej postaci gry.

PlanetSide - kolejne szczegóły

Łosiu, 25 lutego 2001, 12:31

Powoli na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły dotyczące najnowszego dzieła firmy Verant przeznaczonego tylko do rozgrywki w trybie massively multiplayer online - PlanetSide.

Outlive - brazylijski RTS

Solnica, 25 lutego 2001, 00:26

Brazylijski zespół Continuum Entertainment pracuje obecnie nad grą Outlive, strategią czasu rzeczywistego, która według obietnic autorów zaoferuje graczowi innowacyjny system sztucznej inteligencji i dużą, wręcz uzależniającą grywalność.

Poduszkowce na start

Solnica, 25 lutego 2001, 00:10

Zespół Firetoad Software odkrył karty i podał do wiadomości publicznej nieco informacji na temat swojej najnowszej produkcji, futurystycznych wyścigów poduszkowców - Everglade Rush.