Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2001, 12:41

autor: Łosiu

Anachronox - główny bohater

Anachronox należy do grona gier, które już dawno temu zostały zapowiedziane i powoli zbliżają się do oczekiwanej daty wydania. O takich tytułach zawsze krąży wiele pogłosek, zapowiedzi, itp. ale tak na prawdę to nikt nie wie o nich nic pewnego i konkretnego. Nikt nie wie - raczej nie wiedział, ponieważ wiemy już wszystko o głównej postaci gry.

Anachronox należy do grona gier, które już dawno temu zostały zapowiedziane i powoli zbliżają się do oczekiwanej daty wydania. O takich tytułach zawsze krąży wiele pogłosek, zapowiedzi, itp. ale tak na prawdę to nikt nie wie o nich nic pewnego i konkretnego. Nikt nie wie – raczej nie wiedział, ponieważ wiemy już wszystko o głównej postaci gry.

Jest to biały mężczyzna w wieku 29 lat, nazywa się Sylvester „Sly” Boots. Prowadzi jednoosobowe biuro detektywistyczne mieszczące się na piętrze podrzędnego baru Rowdy’s w podejrzanej części miasta Anachronox zwanej The Bricks. Co się tyczy jego natury i charakteru to jest on tzw. palantem. Dokładniej to jest on aroganckim, zuchwałym człowiekiem mającym tylko dwóch przyjaciół: androida oraz holograficzną postać swojej zmarłej dwa lata temu sekretarki Fatimy Doohan, która nieustannie towarzyszy mu w kolejnych sprawach. Do jago zdolności poza pakowaniem się w coraz to nowsze kłopoty należą umiejętności posługiwania się bronią palną oraz pokonywanie zamków i tym podobnych mechanizmów.

Jeżeli pragniecie poznać jago dokładne dane wzrost, kolor oczu, przeszłość, dane rodziców itp. to odsyłam do artykułu.