Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 lutego 2001

Recenzja THPS2

Mariusz Klamra, 22 lutego 2001, 19:35

Jeśli czujecie, że przydało by się Wam trochę luzu, radzimy zajrzeć do recenzji Tony Hawk’s Pro Skater 2, którą właśnie opublikowaliśmy. Niewiele jest bowiem rzeczy bardziej odprężających niż wyczynowa jazda na deskorolce.

WarcraftIII.net - nieoficjalna strona gry

Sznur, 22 lutego 2001, 19:09

Jeżeli nie możecie doczekać się kolejnej części Warcrafta, nad którym Blizzard wciąż ciężko pracuje, to warto zaglądnąć na nieoficjalną stronę WarcraftIII.net. Znajdują się tam wszystkie dostępne dotychczas informacje o grze, które są bardzo często uaktualniane.

Star Wars: Battle For Naboo weszła w fazę gold

Sznur, 22 lutego 2001, 18:38

Lucas Arts poinformował, że ich najnowsza gra osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen, Star Wars: Battle for Naboo, weszła w fazę gold. Jest to zręcznościowy symulator atmosferycznych pojazdów latających, którymi poruszać się będziemy tuż nad powierzchnią planety walcząc z wrogimi jednostkami.

Być dyktatorem? Brzmi nieźle!

Mariusz Klamra, 22 lutego 2001, 18:32

Amatorom strategii, a zwłaszcza gier typu „city builder” takich jak SimCity polecamy zapowiedź Tropico – symulacji bananowej republiki.

Trzy nowe gry z Crystal Interactive

Sznur, 22 lutego 2001, 16:10

Crystal Interactive wydało trzech nowe gry: Freeform, Crystal Collection #1 i Theme Puzzle. Najciekawszym tytułem wydaje się Freeform, kosmiczny symulator z elementami cRPG który powstał w studiu Spectre Software.

Europa Universalis już w sklepach w USA

Sznur, 22 lutego 2001, 15:32

Następny tytuł trafił z tłoczni do sklepów na Nowym Kontynencie. Strategy First wydało właśnie swoją najnowszą strategię Europa Universalis. Gra, nad którą pracował zespół Paradox Entertainment, aspiruje do stworzenia nowego gatunku gier strategicznych.

Konung: Legenda Północy w serii UltraGra

Sznur, 22 lutego 2001, 14:23

Ukazał się właśnie nowy numer ultrataniej serii UltraGra, wydawany przez firę CODA. W numerze 2/2001 zamieszczono strategiczną grę cRPG - Konung: Legenda Północy, dotychczas dostępną w droższej wersji pudełkowej.

W USA pojawiły się trzy bardzo oczekiwane tytuły

Sznur, 22 lutego 2001, 13:08

W sklepach w USA pojawiło się jednocześnie kilka bardzo oczekiwanych tytułów. Electronic Arts wydał Clive Barker's Undying, horror na engine Unreal Tournament, Gathering of Developers wypuściło Severance: Blade of Darkness, hack & slash cRPG w prześlicznej grafice 3D z Rebel Act Studios, a fani serii Advanced Dungeons & Dragons z Interplay doczekali się Heart of Winter – dodatku do Icewind Dale.

Kolejne plany ograniczające funkcjonalność Napstera

Michał Bobrowski, 22 lutego 2001, 11:47

Wczoraj informowaliśmy was o planach wpłacenia „haraczu” wysokości 1 mld. dolarów za możliwość dalszej działalności. okazuje się, że na tym się nie skończy...

Ghostbusters wracają!

Michał Bobrowski, 22 lutego 2001, 11:14

Czy pamiętacie przygody zwariowanej grupy łowców duchów? Bohaterowie popularnych w latach 80-tych komedii wkrótce powrócą w nowej grze Extreme Ghostbusters.

Kolejna odsłona GeForce

Michał Bobrowski, 22 lutego 2001, 11:03

Ujawnione informacje na jej temat mogą być zaskoczeniem dla większości rodzimych graczy. Okazuje się bowiem, że NVIDIA GeForce 3 w pierwszej kolejności ukaże się TYLKO w wersji dla komputerów Macintosh.

Coraz ostrzejsza walka o nową platformę gier

Michał Bobrowski, 22 lutego 2001, 10:03

Jest już pewne, że badania marketingowe wykazały olbrzymią niszę na rynku gier komputerowych. Kto uzyska prymat w jej „zapełnianiu"?

Ach, te stare "strategie"...

Michał Bobrowski, 22 lutego 2001, 09:30

Matrix Games udostępnił właśnie darmową wersję klasycznej gry strategicznej. Patrząc na nią przypominają mi się „stare, dobre czasy...ośmiobitowców”.

And the winner is...

Michał Bobrowski, 22 lutego 2001, 09:02

The Academy of Interactive Arts and Sciences ogłosiła nominacje do corocznych nagród za Najlepszą Grę Roku.