Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lutego 2001

Recenzja SWAT 3

Mariusz Klamra, 27 lutego 2001, 18:36

Taktyczna odmiana gier typu FPS notuje od pewnego czasu kolejne rekordy popularności. Najbardziej znanymi przedstawicielami tego gatunku jest Rainbow Six, Delta Force oraz właśnie SWAT 3. Ponieważ stosunkowo niedawno pojawiła się w sklepach nowa edycja tej świetnej gry, zatytułowana SWAT3: Elite Force, wprowadzająca m.in. długo oczekiwany tryb multiplayer, postanowiliśmy dać Wam szansę zapoznania się z nią w naszej recenzji.

Zapowiedź Simsville

Mariusz Klamra, 27 lutego 2001, 13:58

Simsy zamieszkały w SimCity - tak można by podsumować tę najnowszą produkcję firmy Maxis. Czy w SimsVille uda się połączyć najlepsze elementy tych gier, czy też skumulują się ich (nieliczne zresztą) wady? Z naszej zapowiedzi dowiecie się więcej na ten temat.

Okazuje się, że Polacy nie gęsi i... swoich terrorystów mają!

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 11:37

Do takiego, niezwykłego wniosku doszli autorzy Delta Force: Land Warrior, którzy w jednej z misji w roli czarnych charakterów umieścili właśnie grupę polskich terrorystów.

Autentyczne dzieła sztuki w domu... Simów

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 10:59

Jeżeli znudziły ci się standardowo dostępne wyposażenie domu w popularnej grze The Sims! nic prostszego... wielu miłośników tej pozycji tworzy własne, unikalne „akcesoria” wśród których nie brakuje nawet płócien mistrzów holenderskich...

Baldur’s Gate 2: Throne of Bhaal - kolejne informacje

Solnica, 27 lutego 2001, 10:51

Serwis Planet Baldur's Gate zamieścił u siebie zeskanowaną stronę jednego z zachodnich magazynów poświęconych grom na której to możemy znaleźć nieco informacji na temat tworzonego dodatku do Baldur’s Gate 2.

Świat to za mało by wydać... The World Was Not Enough?

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 10:30

Niestety, okazuje się, że gra nawiązująca tematycznie do ostatniego filmu z udziałem agenta 007 może zostać zupełnie odłożona do lamusa jeszcze przed wydaniem...

Bombs away!

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 10:09

Miłośnicy podniebnych walk z czasów II Wojny Światowej mogą zacierać ręce. Po serii gier myśliwskich przyszła bowiem pora na nieco cięższe maszyny – bombowce. Okazuje się, że B-17 Flying Fortress 2: The Mighty 8th nie będzie jedynym symulatorem lotów, gdyż na horyzoncie coraz wyraźniej zarysowują się inne maszyny. W dodatku nadlecą one w blasku księżyca!

Neocron - "masywny" cRPG dla fanów Deus Ex

Solnica, 27 lutego 2001, 10:06

Jeżeli jesteście fanami Deus Ex’a, a sądząc po wynikach znajdującej się na naszych stronach listy przebojów znajdzie się kilka takich osób i macie ochotę zagrać w grę przypominającą klimatem powyższy tytuł to na pewno powinniście zwrócić swoją uwagę na grę Neocron, zapoznanie się z tą pozycją ułatwi Wam bardzo ciekawy film który ukazał się ostatnio na sieci.

Kontrola lotów? BA 414 prosi o pozwolenie na start

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 09:35

Życie kontrolera lotów nigdy nie było usłane różami. Jego najdrobniejszy błąd może kosztować życie setek istnień ludzkich. Czy chciałbyś poczuć ciążącą na nim odpowiedzialność?

„Pizzowa” strona...

Michał Bobrowski, 27 lutego 2001, 08:57

Miło nam poinformować, że powstała kolejna polska oficjalna strona gry. Tym razem CD Projekt „na tapetę” wziął Pizza Connection 2.

Z: Steel Soldiers spóźni się dwa miesiące

Solnica, 27 lutego 2001, 01:03

Eon Digital Entertainment wydawca produkowanej przez Bitmap Brother gry Z: Steel Soldiers oświadczył, iż oficjalna premiera tego tytułu przesunięta została o kolejne dwa miesiące na kwiecień 2001.

Links 2001 Expansion Pack w maju

Solnica, 27 lutego 2001, 00:37

Zgodnie z zapowiedziami Microsoft’u w maju tego roku w sklepach (USA) powinien pojawić się expansion pack do jednego z popularniejszych symulatorów golfa.

Asheron's Call 2 - ciąg dalszy

Solnica, 27 lutego 2001, 00:25

Niemal z prędkością światła pojawiają się na sieci kolejne informacje dotyczące drugiej części Asheron’s Call. Jedno jest już pewne, Microsoft i Turbine Entertainment podpisały umowę na mocy której powstanie sequel do jednej z ciekawszych o ile nie najciekawszej gry z gatunku 3D MMORPG.

Battlecruiser Millennium - wkrótce demo

Solnica, 27 lutego 2001, 00:21

Ku końcowi zbliżają się prace nad wersją demo tworzonej przez 3000AD gry Battlecruiser Millennium. Oznacza to, iż wkrótce powinna ona ujrzeć światło dzienne i pojawić się na sieci.