Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 27 lutego 2001, 18:36

Recenzja SWAT 3

Taktyczna odmiana gier typu FPS notuje od pewnego czasu kolejne rekordy popularności. Najbardziej znanymi przedstawicielami tego gatunku jest Rainbow Six, Delta Force oraz właśnie SWAT 3. Ponieważ stosunkowo niedawno pojawiła się w sklepach nowa edycja tej świetnej gry, zatytułowana SWAT3: Elite Force, wprowadzająca m.in. długo oczekiwany tryb multiplayer, postanowiliśmy dać Wam szansę zapoznania się z nią w naszej recenzji.

Taktyczna odmiana gier typu FPS notuje od pewnego czasu kolejne rekordy popularności. Najbardziej znanymi przedstawicielami tego gatunku jest Rainbow Six, Delta Force oraz właśnie SWAT 3. Ponieważ stosunkowo niedawno pojawiła się w sklepach nowa edycja tej świetnej gry, zatytułowana SWAT3: Elite Force, wprowadzająca m.in. długo oczekiwany tryb multiplayer, postanowiliśmy dać Wam szansę zapoznania się z nią w naszej recenzji. Oto fragment:

„(...)Jeżeli zapomniałeś o przydzieleniu karabinów z tłumikami swoim towarzyszom, wykonanie zadania staje się niemożliwe ze względu na to że jakikolwiek wystrzał zaalarmuje wszystkich i po naszych zakładnikach pozostanie jedynie wspomnienie. Tak wiec dobór właściwego ekwipunku jest bardzo ważny. To samo tyczy się sposobu w jaki będziemy przeprowadzać nasze akcje. Nie może to być żywiołowe działanie bez ładu i składu. Każdy ruch powinniśmy starannie zaplanować i przemyśleć (...)”

Zapraszamy do lektury.