Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lutego 2001

Prosto, prosto, w prawo, w lewo, ops ... tu wcześniej nie rosło to drzewo

Solnica, 23 lutego 2001, 21:05

Na szczęście ominęło nas spotkanie z jakimś twardszym obiektem, ale i tak nie obyło się bez większej dawki adrenaliny. A gdzie? Załoga GRY-OnLine postanowiła podszkolić swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu i wziąć udział w XXXVI edycji amatorskiego rajdu Monte Calvaria.

Paranoja czy uzasadnione podejrzenia?

Mariusz Klamra, 23 lutego 2001, 18:17

Black & White, która dziś osiągnęła status Gold Master czyli gotowej do tłoczenia, będzie niewątpliwie grą niezwykle nowatorską i wprowadzającą szereg niespotykanych wcześniej rozwiązań. Pisaliśmy już o wsparciu dla wibrującej myszy iFeel Logitecha, ostatnio zaś głośno stało się o innej, dla wielu kontrowersyjnej funkcji gry. Black & White ma bowiem czytać dane z książki adresowej programu pocztowego i nadawać imiona naszych znajomych wieśniakom, którymi rządzimy w grze. Co lepsze, w wypadku nadejścia e-maila od takiego znajomego, reprezentowany przez niego poddany ma go nam odczytać.

Recenzja Shogun: Total War - późno ale ciekawie

Mariusz Klamra, 23 lutego 2001, 16:29

„Jest rok 1530. Przez ostatnie 200 lat Japonią rządził szogunat Ashikaga, ze stolicą w Kyoto. Niedawna wojna oninów pokazała, że Ashikaga nie mają już władzy nad wielkimi klanami. Nadszedł czas, by nowy wojownik sięgnął po tytuł Szoguna.” Takimi słowami rozpoczyna się intro do kampanii w grze: Shogun – Total War. Grze wyjątkowej z wielu powodów, przenoszącej nas w odległy czas i miejsce – podobnie jak jej recenzja, którą właśnie opublikowaliśmy. Polecamy ją zarówno tym, którzy gry jeszcze nie widzieli, jak i jej miłośnikom, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tle historycznym i różnych nieznanych aspektach gry.

Tańsze SDI?

Mariusz Klamra, 23 lutego 2001, 15:19

Z na razie niepotwierdzonych i nieoficjalnych informacji, jakie uzyskaliśmy ze źródeł zbliżonych do TP S.A. wynika, że nasza monopolistka rozważa obniżenie opłat za instalację i użytkowanie usługi Szybkiego Dostępu do Internetu, czyli coraz popularniejszego SDI.

Battle.net hackowany regularnie od dłuższego czasu

Mariusz Klamra, 23 lutego 2001, 13:21

Po fali spekulacji na temat przyczyny problemów, trapiących od jakiegoś czasu Battle.net, a zwłaszcza serwery Diablo II, Blizzard oficjalnie przyznał, że powodem są regularne i powtarzające się ataki hackera lub grupy hackerów.

Problemy z ostatnim patchem do C&C: Red Alert 2

Mariusz Klamra, 23 lutego 2001, 12:59

Gracze, którzy zainstalowali najnowszą „łatkę” do C&C: Red Alert 2 w wersji 1.004, mogą mieć do czynienia z losowymi wyjściami z gry do desktopu.

Czy czujesz się godny reprezentować Polskę?

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 12:45

CDV ogłosiło, że poszukuje 16 przedstawicieli , którzy reprezentowaliby swoje kraje w wielkiej, całonocnej bitwie w Cossacks European Wars.

Prezentacja GeForce 3 i Doom 3!

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 11:51

Już dzisiaj możecie zobaczyć najważniejsze fragmenty wczorajszej prezentacji GeForce 3 podczas trwających MacWorld w Tokio. Co najważniejsze dla graczy, zawiera ona PIERWSZE ujęcia z Doom 3!

Rainbow Six: Take Down już w czerwcu?

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 11:31

Koreańska KAMA ujawniła garść nowych szczegółów na temat kolejnej części gry, opartej na bestsellerze Toma Clancy.

Nowe miejsce pod zabudowę

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 10:48

Jedni z was, popijając wirtualną tequilę lub rum pragną zarządzać tropikalną wysepką. Inni przenosząc się w starożytne czasy już tworzą wielkie miasta w Cesarstwie Rzymskim, Republice Ateńskiej czy Egipcie Faraonów (niepotrzebne skreślić...). Osoby, które dotychczas nie znalazły dla siebie odpowiedniego miejsca „pod budowę” już wkrótce mogą zdecydować się na lokalizacje na... księżycu.

Gangsterem być...

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 10:23

Dzięki neoSoftware już wkrótce będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności składania „Propozycji nie do odrzucenia”. Wcielimy się bowiem w żółtodzioba który marzy o wzniesieniu się na gangsterskie wyżyny.

Operacja Lew Morski rozpocznie się w poniedziałek!

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 09:30

Uwaga piloci! Radar niedaleko Dover wykazuje wzmożoną aktywność niemieckiego lotnictwa po drugiej stronie Kanału. Bądźcie przygotowani na zbliżający się atak!

3DO zaciska pasa

Michał Bobrowski, 23 lutego 2001, 09:20

Informowaliśmy was już o dużych kłopotach finansowych znanej firmy 3DO. Ich efektem jest poszukiwanie oszczędności w prawie każdym przejawie działalności firm.