Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lutego 2001

Super tajna agentka Nikita już jesienią na naszych komputerach

Łosiu, 5 lutego 2001, 20:32

W dniu dzisiejszym firma Infogrames poinformowała o planowanym wydaniu nowej gry La Femme Nikita. Głównym bohaterem tej produkcji jest słynna super agentka Nikita, która dzięki świetnemu filmowi fabularnemu i serialowi telewizyjnemu stała się najsłynniejszą tajną agentką na świecie.

Microsoft Windows XP "doświadczymy" już w tym roku

Sznur, 5 lutego 2001, 20:10

Po zeszłorocznej premierze Windows ME (Millenium) Microsoft oficjalnie zapowiedział wydanie następnych "okienek" do zastosowań na komputerach domowych mających ukazać się jeszcze w tym roku. Produkt, którego kryptonim brzmi "Whistler", ma nazywać się Windows XP (Experience).

Z braku Freelancera dobra (WAP) Elite?

Mariusz Klamra, 5 lutego 2001, 17:14

Dla wszystkich miłośników gier w stylu Elite czy Privateer mamy dwie wiadomości, dobrą i złą. Zła to pogłoski o przesunięciu przez Microsoft daty wydania Freelancera na wiosnę 2002, zaś dobra to informacja, że stara dobra Elite powraca, tym razem w technologii WAP!

Recenzja Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death

Michał Bobrowski, 5 lutego 2001, 17:05

Zapraszamy dzisiaj do lektury recenzji Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death. Jest to już drugi dodatek do tej niezwykle popularnej gry strategicznej, który ukazał się na naszym rynku.

Topware na krawędzi...

Michał Bobrowski, 5 lutego 2001, 16:55

Topware Interactive znalazło się na skraju bankructwa! Niewykluczone, że w najbliższych dniach firma, znana graczom m.in. dzięki grom strategicznym Earth 2150 i Moon Project z powodu dużych kłopotów finansowych może ogłosić upadłość. Naszej Redakcji udało się zdobyć informacje na temat stanowiska Topware Polska w tej sprawie.

Ścieżki Internetu – Telewizja kablowa

Michał Bobrowski, 5 lutego 2001, 15:04

W piątej już części naszej serii Ścieżki Internetu przedstawiamy wam sposób połączenia z siecią za pośrednictwem telewizji kablowej. Z uwagi na planowane na naszym rynku duże inwestycje amerykańskiego giganta UPC (obecnego właściciela telewizji kablowej PTK) dostęp do Internetu za pośrednictwem „kablówki” już wkrótce może się stać dość popularną metodą.

Kolejna gra osadzona w Kraju Środka

Michał Bobrowski, 5 lutego 2001, 14:38

Eidos poinformował o uruchomieniu nowej strony poświęconej grze strategicznej czasu rzeczywistego Fate of the Dragon. Gra, której wydanie przewidziano na ostatnie dni lutego, przeniesie nas do średniowiecznych Chin, gdzie będziemy mogli opowiedzieć się po stronie jednej z trzech rodzin pretendujących do zajęcia miejsca po ostatnim władcy z dynastii Han.

Wyniki Ankiety: Która postać wydaje wam się najbardziej Sexy ?

Soulcatcher, 5 lutego 2001, 12:29

Zamieszczamy scenopis fragmentu ceremonii rozdania nagrody Super Sexy w kategorii Gier cRPG za rok 2000.

Porozumienie Criterion i Hybrid

Solnica, 5 lutego 2001, 11:39

Criterion Software poinformował o podpisaniu porozumienia z Hybrid mającego na celu połączenie rozwiązań dotyczących grafiki 3D nad którymi pracuje Hybrid ze stworzoną przez Criterion technologią RenderWare.

Zapowiedź Pizza Connection 2

Łosiu, 5 lutego 2001, 10:20

Od chwili wydania przez firmę Bullfrog nowatorskiej jak na swoje czasy gry Pizza Tycoon, która przenosiła nas w świat nie kończących się zmagań rekinów branży pizzowej, powstało wiele konkurencyjnych produkcji mających przyćmić jej blask. Z grona ich wszystkich wyłoniła się jedna, zasługująca na największe uznanie – Pizza Connection.

Poradnik do Wizards & Warriors - część III

Solnica, 5 lutego 2001, 10:14

Zamieściliśmy dzisiaj ostatnią, trzecią część opisu do gry Wizards & Warriors. Zakończyliśmy w ten sposób publikację poradnika przedstawiającego możliwie najprostszy sposób przejścia tej niewątpliwie ciekawej gry z gatunku cRPG.