Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lutego 2001

Coraz bliższy dodatek do Sudden Strike

Michał Bobrowski, 17 lutego 2001, 16:39

Znamy już datę premiery oficjalnego dodatku do znakomitej gry strategicznej Sudden Strike. W dniu 4 maja 2001 roku zachodni miłośnicy tej pozycji powinni wypatrywać na półkach tytułu: Sudden Strike Forever.

Lock On - nowy wojskowy symulator lotu

Solnica, 17 lutego 2001, 16:11

SSI, Game Studios i The Fighter Collection ponownie połączyły swoje siły i zapowiedziały powstanie kolejnego wojskowego symulatora lotu, który trafi na ekrany naszych domowych PC.

Oficjalny Zeus Enhancement Pack za darmo

Sznur, 17 lutego 2001, 14:33

Dla wszystkich miłośników serii budowania miast pojawił się oficjalny Zeus Enhancement Pack zrobiony przez Impession Games i Sierra Studios. Pakiet zawiera m.in. nową kampanię zwaną The Oddysey.

Szpiedzy są wśród nas

Mariusz Klamra, 17 lutego 2001, 13:54

Użytkownicy najnowszej wersji programu Roger Wilco, służącego do głosowej komunikacji w grach, dużym zdziwieniem i oburzeniem zareagowali na informację, że program poza swoimi standardowymi funkcjami posiada moduł, przesyłający bez wiedzy i zgody użytkownika różnorakie informacje do innych komputerów w Internecie.

Cienie nad Shadowbane

Mariusz Klamra, 17 lutego 2001, 13:39

Serwis Avault podał niepotwierdzone na razie informacje, że GOD Games może zrezygnować z wydania interesująco zapowiadającego się massive multiplayera, jakim jest Shadowbane, który ostatnio wszedł w fazę zamkniętego beta testu.

Ile będzie kosztował Xbox?

Mariusz Klamra, 17 lutego 2001, 12:48

New York Times zamieścił artykuł, w którym przeanalizowano koszty produkcji Xboxa. Wynika z nich, że cena tej konsoli w sklepie powinna wynosić ok. 400$. Microsoft natychmiast zareagował oświadczeniem, w którym podkreśla, że Xbox będzie „konkurencyjny cenowo” (w podtekście do Playstation 2, której cena wynosi poniżej 300$). Pozorny paradoks polega na tym, że obie strony mogą mieć rację.