Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lutego 2001

Matrix Game - trochę szczegółów

Solnica, 6 lutego 2001, 19:53

Serwis informacyjny Variety.com podał informację z której wynika, iż Shiny Entertainment pracuje obecnie nad minimum jednym tytułem opartym na kultowym już filmie Matrix.

Nowe zasady na naszej Liście Przebojów

Sznur, 6 lutego 2001, 19:46

Z powodu dużej ilości głosów oddawanych przez Was na liście przebojów zdecydowaliśmy się zmienić kryteria kolejności wyświetlania pozycji na liście. Od dzisiaj kolejność gier jest ustawiana według popularności danego tytułu, a nie jak to było dotychczas według oceny redakcji.

Oficjalna strona Majestic

Sznur, 6 lutego 2001, 19:28

Electronic Arts otwarło oficjalną stronę swojej nowej gry sieciowej Majestic. Gra wykorzystuje motywy tajnych spisków, globalnej konspiracji, tajemnic wojskowych i rządowych informacji ukrywanych przed zwykłym śmiertelnikami.

Pierwsza na świecie recenzja Black & White

Mariusz Klamra, 6 lutego 2001, 18:55

Brytyjski magazyn PC Zone opublikował pierwszą na świecie recenzję gry Black & White, przyznając jej niezwykle wysoką w jego skali ocenę: 95%.

Microsoft będzie musiał zmienić nazwę Xboxa?

Mariusz Klamra, 6 lutego 2001, 16:48

Jak się właśnie okazało, Microsoft nie jest właścicielem praw do nazwy Xbox. W marcu 1999 roku, 7 miesięcy przed złożeniem wniosku o rejestrację przez giganta z Redmont, nazwę zarejestrowała mała firma programistyczna z Florydy – Xbox Technologies. Może być to poważny problem dla Microsoftu, jeśli nie uda mu się załatwić sprawy polubownie.

Kiedy możemy spodziewać się Soldier of Fortune 2

Sznur, 6 lutego 2001, 14:14

Być może są duże szanse na drugą część doskonałej gry akcji Soldier of Fortune. Wszyscy fani tej gry z pewnością zawiedzeni są brakiem jakiejkolwiek informacji na temat jej kontynuacji. Na szczęście podczas konferencji z inwestorami prezes Activision nawiązał do tytułu, który ma być zrobiony na licencji Soldier of Fortune i powinien pojawić się być może już pod koniec tego roku.

Wolfpack rozpoczyna testy beta Shadowbane

Solnica, 6 lutego 2001, 12:55

Firma Wolfpack Studios podała informację o rozpoczęciu pierwszej fazy testów beta swojego flagowego produktu - Shadowbane.

Zapowiedź Wizardry 8

Michał Bobrowski, 6 lutego 2001, 12:15

Pojawiła się realna szansa, że miłośnicy gatunku cRPG po sześciu, długich latach oczekiwania otrzymają w końcu ósmą części z serii Wizardry. Co ta gra zaoferuje? Zapraszamy do lektury zapowiedzi opublikowanej na naszej stronie.

Sposoby łączenia z Internetem - Łączność satelitarna

Michał Bobrowski, 6 lutego 2001, 12:09

W przedostatniej części naszego cyklu Ścieżki Internetu zapoznamy was z możliwością połączenia się z siecią przez satelitę. Ta metoda jest najbardziej odpowiednia dla osób, które chciałyby ściągać duże ilości danych zwłaszcza z zachodnich serwerów, a nie mają szans na stałe łącze.

Recenzja Kingdom Under Fire

Solnica, 6 lutego 2001, 11:02

Pomimo upływu lat, duch Warcrafta - mega przeboju ze stajni Blizzarda, nadal drzemie w wielu dzisiejszych produktach. Jako ostatni, jego sukces postanowili powtórzyć twórcy Kingdom Under Fire. Czy się powiodło?

Brygada antyterrorystyczna powraca!

Michał Bobrowski, 6 lutego 2001, 09:20

Dobra wiadomość dla miłośników elitarnej formacji antyterrorystycznej Rainbow Six. Ta stworzona na podstawie znakomitej książki Toma Clancy seria gier zdobyła wielu zwolenników, którzy być może jeszcze w tym roku będą mieli okazję zagrać w kolejny dodatek.