Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lutego 2001

Dodatek do Star Trek Voyager: Elite Force

Łosiu, 28 lutego 2001, 20:16

Fani Star Treka, znowu szykuje się wam porcja solidnej zabawy, ponieważ firmy Activision i Raven Software zapowiedziały wydanie oficjalnego dodatku do gry Star Trek Voyager: Elite Force.

Powody opóźnienia Conquest: Frontier Wars

Łosiu, 28 lutego 2001, 19:40

W odmętach splątanej światłowodami sieci pojawił się bardzo interesujący wywiad z Erickiem Petersonem producentem gry Conquest: Frontier Wars. Poruszone są w nim kwestie dotyczące nieplanowanych opóźnień i problemów z wydaniem gry.

Nowa, zoptymalizowana po kątem GeForce’a 3 wersja Giants-ów

Łosiu, 28 lutego 2001, 19:13

Planet Moon Studios poinformowało o tym, iż pełna wersja gry Giants: Citizen Kabuto będzie znajdowała się w każdym pudełku nowej karty graficznej Elsa Gladiac 920 GeForce 3. Nie było by to niczym szczególnym, ponieważ wcześniej wiele firm promowało swoje produkty w podobny sposób, gdyby nie to, iż będzie to specjalna wersja gry.

Poradnik do Baldur’s Gate 2 – Ukończony

Soulcatcher, 28 lutego 2001, 17:08

Dzisiaj dodaliśmy ostatnie lokacje do naszego poradnika opisującego grę Baldur’s Gate 2: Cienie Amn. Poradnik jest tak napisany iż będziecie w stanie bez większych trudności ukończyć grę. Zapraszamy.

Wersja beta Fallout Tactics w naszych rękach

Mariusz Klamra, 28 lutego 2001, 15:01

Ponieważ większość załogi GRY-OnLine jest wielkimi fanami serii Fallout, stąd z tym większą radością otwieraliśmy przesyłkę od dystrybutora, firmy CD Projekt, zawierającą prasową wersję beta Fallout Tactics.

Recenzje Colin McRae Rally i Need for Speed III: Hot Pursuit

Mariusz Klamra, 28 lutego 2001, 14:39

Opublikowaliśmy obie recenzje równocześnie, gdyż gry te mają ze sobą wiele wspólnego. Po pierwsze pozwalają nam zasiąść za kierownicą wspaniałych samochodów, po drugie są to pozycje już leciwe, bo wydane ponad dwa lata temu, po trzecie zaś i najważniejsze pomimo wieku nadal są niesamowicie grywalne.

MS Train Simulator dla wszystkich miłośników kolejek

Sznur, 28 lutego 2001, 13:00

Po wiadomym sukcesie Flight Simulatora, który doskonale sprzedaje się już od osiemnastu z górą lat, zespół programistów Microsoftu postanowił zrobić nowy zaawansowany symulator, przeznaczony dla wszystkich dużych chłopców uwielbiających zabawę kolejkami.

Overclockerzy na start - nadciąga 3D Mark 2001

Solnica, 28 lutego 2001, 12:50

Większość z Was zgodzi się ze mną, iż najpopularniejszym narzędziem testującym wydajność naszych PC pod względem ich wydajności w grach jest stworzony prze firmę MadOnion program 3D Mark. Wkrótce powinna pojawić się jego najnowsza, oznaczona numerem 2001 wersja.

Earth & Beyond – nowa gra online z Westwood

Soulcatcher, 28 lutego 2001, 11:28

Firma Westwood uznany autorytet w dziedzinie solidnych RTS’ów podążając za ostatnio panującym na rynku trendem ogłosiła wejście na rynek gier massive online multiplayer.

Strzeż się Zoltar!

Michał Bobrowski, 28 lutego 2001, 11:15

„...Obudzisz się pewnego ranka i znów nie będzie Teleranka, stanie u drzwi Załoga G... i Miś Kolabor...” – starsi z was na pewno pamiętają ten tekst ze znakomitego (w latach 80-tych) kabaretu TEY. Nawiązuje on m.in. do chyba jedynego animowanego serialu w klimatach anime, jaki był dostępny w TVP – Załogi G. Okazuje się, że na ekranach własnych komputerów będziecie mogli znów stawić czoła złemu Zoltarowi!

Co w trawie piszczy, czyli wszystko o NVIDIA GeForce 3

Michał Bobrowski, 28 lutego 2001, 10:35

Nie przebrzmiały jeszcze echa prezentacji najnowszego dziecka NVIDI podczas pokazów w Tokio, a już w Internecie można znaleźć rzetelnie opracowania na jej temat.

Nadciąga Dreadnoughts

Michał Bobrowski, 28 lutego 2001, 09:50

Xenopi Studios, niewielka firma z Portland na rynek producentów gier komputerowych zamierza wkroczyć (a raczej nadlecieć...) na pokładzie olbrzymich pancerników międzyplanetarnych.

Dune – powrót do źródeł...

Michał Bobrowski, 28 lutego 2001, 09:24

Na początku była świetna Dune, później nadeszła znakomita Dune 2, po kolejnych latach (rozczarowanie) pojawiła się Dune 2000, wkrótce dostaniemy Emperor: Battle for Dune. Czy można więcej? Okazuje się, że można gdyż... Cryo i Widescreen Games ostro pracują nad nową... Dune!

Rehabilitacja za Force Commander?

Michał Bobrowski, 28 lutego 2001, 08:49

Wielu sympatyków świata Star Wars w minionym roku z niecierpliwością oczekiwało na pojawienie się hucznie zapowiadanej przez LucasArts Force Commander. Niestety, jak wiadomo, z potężnej chmury spadł malutki deszczyk i.... ta gra, według wielu czasopism i stron komputerowych zasłużyła na niechlubne miano Rozczarowania Roku. LucasArts podpisał właśnie porozumienie, dzięki któremu ma szansę zmyć z siebie to piętno.