Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 lutego 2001

Harry Potter wkracza na ekrany komputerów

Solnica, 2 lutego 2001, 19:28

LEGO Media International i Warner Bros Consumer Products podpisały porozumienie na mocy którego powstaną dwie nowe gry przeznaczone dla dzieci a oparte na bardzo popularnych w ostatnim czasie książkach J.K. Rowling o przygodach Harrego Potter’a.

Zapowiedź Dungeon Siege

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 17:09

Zapraszamy was do lektury zapowiedzi Dungeon Siege – niezwykle ciekawie zapowiadającej się pozycji z gatunku cRPG z licznymi elementami gry akcji i RTS, której akcja będzie się dziać w świecie fantasy.

Sposoby łączenia z Internetem - SDI

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 15:38

W kolejnej części naszej serii Ścieżki Internetu przybliżamy wam zawiłości jednej z ostatnich propozycji TPSA czyli SDI. Ta oferta jest o tyle warta uwagi, gdyż na dzień dzisiejszy dla osób, które spędzają w sieci długie godziny SDI stanowi najtańszą alternatywę.

Kolejna część poradnika do Wizards & Warriors

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 15:15

Na naszych stronach dostępna już jest druga część poradnika do Wizards & Warriors. Mamy nadzieje, że dzięki niemu bez trudu rozwiążecie każdy napotkany w grze problem.

Electronic Arts wyda STCC 2 w Europie

Sznur, 2 lutego 2001, 14:37

Electronic Arts zdecydowało się wydać grę Swedish Touring Cars Championship 2 (STCC 2) na terenie całej Europy. Gra, nad którą pracował zespół Digital Illusions, ukazała się w Szwecji już w grudniu 2000.

Poszukiwani beta testerzy!

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 13:34

Blue Byte ogłosiło dzisiaj nabór chętnych do przetestowania najnowszego tytułu tego producenta Battle Isle: DarkSpace.

Clive Baker's Undying w tłoczni

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 12:17

Do tłoczni trafił już Clive Baker's Undying. Jak zapowiada Electronics Arts ten bardzo krwisty i mroczny FPP utrzymany w klimatach horroru powinien pojawić się na półkach sklepowych 20 lutego. Rodzimych graczy na pewno ucieszy wiadomość, że IM Group planuje polskie wydanie tej gry już w marcu!

Warcraft III coraz bliżej!

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 12:00

Blizzard Entertainment zdradził garść kolejnych szczegółów dotyczących oczekiwanego już od dłuższego czasu Warcrafta III. Po raz pierwszy podano jej pełną nazwę - Warcraft III: Reign of Chaos! Szerzej przedstawiono również krótkie charakterystyki 4 ras, nad którymi gracze będą mogli przejąć kontrolę

Rozszerzenia do symulatorów Microsoft-u

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 11:18

Produkty Microsoftu z członem „Flight Simulator” w nazwie charakteryzuje bardzo duża ilość dodatków przygotowywanych przez różne(czasami bardzo małe) grupy programistów. Z ostatnio zapowiedzianych warto wspomnieć o: Real Airports i In Defense of Australia 1942.

Nowości z Talonsoft

Michał Bobrowski, 2 lutego 2001, 10:39

W krótkich odstępach czasu Talonsoft poinformował o planowanych trzech nowych grach strategicznych: GI Combat, Merchant Prince II i Star Leader.