Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2001, 10:39

Nowości z Talonsoft

W krótkich odstępach czasu Talonsoft poinformował o planowanych trzech nowych grach strategicznych: GI Combat, Merchant Prince II i Star Leader.

W krótkich odstępach czasu Talonsoft poinformował o planowanych trzech nowych grach strategicznych: GI Combat, Merchant Prince II i Star Leader.

GI Combat jest strategią czasu rzeczywistego wykonaną w grafice 3D, która przenosi nas w czasy II Wojny Światowej. Gracz może wziąć udział w walce zarówno po stronie amerykańskiej, jak i niemieckiej w okresie walk w Normandii. Dostępne misje będą dość zróżnicowane. Tryb multiplayer będzie umożliwiał rozgrywkę nawet 32 osób równocześnie! Nie określono jeszcze dokładnej daty wydania tej gry, lecz można przypuszczać, że będzie to druga połowa tego roku Więcej informacji już wkrótce powinno się ukazać na oficjalnej stronie gry

Oficjalna strona GI Combat

Merchant Prince II, której wydanie planuje się w okolicach kwietnia, jest kontynuacją turowej gry strategicznej, która kilka dobrych lat temu cieszyła się dość dużą popularnością. Ponownie przeniesiemy się wczasy Renesansu, gdzie do rozegrania będziemy mieli 5 różnych kampanii. Naszym zadaniem będzie umiejętny handel, dyplomacja i walka z przeciwnikami naszej gildii kupieckiej. Gra będzie umożliwiała jednoczesny udział 4 osób na sieci LAN lub przez Internet.

Ostatnim z zapowiedzianych tytułów jest Star Leader, który będzie połączeniem strategii czasu rzeczywistego z elementami RPG. Gracz wcieli się w dowódcę małego oddziału elitarnych marines, których zadaniem będzie ochrona ludzkości przed różnymi zagrożeniami z kosmosu (krwiożerczy obcy itp...). Żołnierzy będziemy mogli dobierać w oparciu o ich charakter i umiejętności, które będą mogły być pomocne w danej misji. Oczywiście nie zabraknie trybu multiplayer, w którym będzie mogło wziąć udział do 12 graczy. Ta gra powinna się ukazać również w drugiej połowie roku, lecz już dzisiaj możemy oglądać jej oficjalną stronę.

Oficjalna strona Star Leader