Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 lutego 2001

Giants: Citizen Kabuto - wkrótce nowe demo

Solnica, 24 lutego 2001, 14:47

Jeremy Ray, jeden ze współproducentów Giants: Citizen Kabuto zamieścił na oficjalnym forum Interplay’u wiadomość z której wynika, iż już wkrótce powinno pojawić się kolejne, nowe demo tego niezwykle ciekawego tytułu.

Magic & Mayhem: Art of Magic - oficjalna strona

Solnica, 24 lutego 2001, 13:46

Bethesda Softworks uruchomiła oficjalną stronę poświęconą Magic & Mayhem: The Art of Magic, swojej najnowszej, będącej w fazie produkcji pozycji, łączącej w jednym elementy cRPG, strategii i gry akcji.

Settlers IV PL już jest

Solnica, 24 lutego 2001, 12:56

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mali osadnicy powracają na ekrany naszych komputerów czyli do sklepów na terenie całej Polski trafiła w pełni zlokalizowana wersja Settlers IV. Mam nadzieję że ich najnowsza odsłona będzie równie wielkim przebojem jak poprzednie części.

Specjalna edycja EverQuesta

Łosiu, 24 lutego 2001, 12:21

Zapewne wszyscy słyszeliście o grze EverQuest oraz jesteście świadomi ogromnego sukcesu jaki odniosła na świecie. Już niedługo dzięki firmie Licomp Empik Multimedia do naszych sklepów trafi specjalna jej edycja.

Publiczne testy najnowszej odsłony Art of War

Łosiu, 24 lutego 2001, 11:59

Nowa wersja 1.1.0 Art of War oficjalnie weszła w fazę publicznych testów. Dla niewtajemniczonych powiem, iż jest to mod słynnego Quake III, w którym gracze łącząc się w drużyny walczą z innymi zespołami. Ciekawą jego opcją jest możliwość budowy specjalnych budynków, dzięki którym drużyny zdobywają nowe technologie i rodzaje broni.

Drugi oddech FreeSpace

Łosiu, 24 lutego 2001, 11:36

Dla wszystkich fanów kosmicznych strzelanek, wśród których szczytowe miejsce nadal zajmuje przełomowy FreeSpace mamy dobrą wiadomość. Mianowicie jeden z was, tęskniący za czasami świetności tej gry postanowił stworzyć własną, amatorską kampanię.