Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lutego 2001

Modem wiecznie żywy ?!

Soulcatcher, 26 lutego 2001, 18:35

Producenci gier powoli zapominają iż większość ludzi ciągle korzysta z modemów podczas grania w gry online przez Internet. W nowych produktach wymagana jest coraz większa przepustowość łącza i lepsze pingi.

Porady do Superbike 2001

Mariusz Klamra, 26 lutego 2001, 18:02

Dla kierowców marzących o mistrzowskim tytule zamieściliśmy w dziale poradników garść rad dotyczących gry Superbike 2001.

Recenzja Kangurka Kao

Mariusz Klamra, 26 lutego 2001, 17:02

Zapraszamy do lektury recenzji gry Kangurek Kao, jednej z ciekawszych polskich produkcji w ostatnim czasie, która ma szansę na sukces nawet na wymagającym rynku USA.

Nadchodzi sprawiedliwość...

Michał Bobrowski, 26 lutego 2001, 16:25

Czy pamiętacie film Sędzia Dredd? Za sprawą programistów z Rebellion będziemy mogli osobiście wcielić się w rolę jednoczesnego stróża i egzekutora prawa.

Sequel Asheron’s Call?

Michał Bobrowski, 26 lutego 2001, 16:12

Na oficjalnej stronie tej znakomitej pozycji z gatunku massive multiplayer cRPG nieoczekiwanie pojawił się link do strony poświęconej właśnie sequelowi Asheron’s Call!

Brunetki, blondynki – ja wszystkie was dziewczynki....

Michał Bobrowski, 26 lutego 2001, 13:40

Nowy tytuł programistów z Arxel Tribe jest przeznaczony raczej do męskiej części miłośników gier. Dlaczego? Umożliwia on bowiem wcielenie się w postać najsłynniejszego w historii łowcą niewieścich serc - Giacomo Casanovę.

Zamówienie gry przed premierą może ci się opłacić!

Michał Bobrowski, 26 lutego 2001, 13:15

Na nowatorski pomysł premiowania osób które zamówią grę w systemie pre-order wpadł Westwood, a zastosował go przy okazji trwającej promocji Emperor: Battle for Dune.

Dzisiaj Polska premiera Quake III Team Arena

Soulcatcher, 26 lutego 2001, 12:37

Dzisiaj w sklepach w Polsce pojawił się w cenie 99 PLN pierwszy, licencjonowany pakiet dodatków do Quake III Arena pod tytułem Quake III Team Arena. Polskim wydawcą jest firma Likomp Empik Multimedia.

To co każdy grający w CS powinien wiedzieć a boi się zapytać

Soulcatcher, 26 lutego 2001, 12:03

Ogólnie rzecz biorąc to Counter Strike jest bardzo poważną grą. Klany, ligi, stopnie, nicki, rankingi, nagrody itp. pełen szpan. Jest całe szczęście człowiek GaRRy Newman który w humorystyczny sposób opowie wam jak grać w CS.

Pierwsze wrażenia z Icewind Dale: Heart of Winter

Soulcatcher, 26 lutego 2001, 11:13

Gra Icewind Dale wzbudziła wiele kontrowersji w świecie „prawdziwych i zatwardziałych” cRPGowców. Były płacze i narzekania na mierność fabuły i sprowadzenie rozgrywki do ciągłej walki w stylu gry akcji. Czy ostatnio wydany dodatek Heart of Winter ma nam do zaofiarowania coś nowego ?

„Lamer” czy „Kamper” ?

Soulcatcher, 26 lutego 2001, 10:26

To co od zawsze zastanawiało i irytowało mnie zarazem w wieloosobowych grach zespołowych typu FPS to fakt iż niezależnie od taktyki jaką stosujemy zawsze znajdzie się ktoś kto określi nas mianem „lamera”, „kampera” lub innym równie przemyślanym określeniem.

Wyniki Ankiety: Co waszym zdaniem powinno się stać z Napsterem ?

Soulcatcher, 26 lutego 2001, 04:11

Napster jedno z najciekawszych i najbardziej popularnych przedsięwzięć internetowych balansuje ostatnio pomiędzy totalną klapą a ewolucją w profesjonalny komercyjny serwis. Jak będzie ? Tego my maluścy jeszcze nie wiemy, ale zawsze można zobaczyć czego chcą nasi czytelnicy (czyli wy).