Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2001, 20:32

autor: Łosiu

Super tajna agentka Nikita już jesienią na naszych komputerach

W dniu dzisiejszym firma Infogrames poinformowała o planowanym wydaniu nowej gry La Femme Nikita. Głównym bohaterem tej produkcji jest słynna super agentka Nikita, która dzięki świetnemu filmowi fabularnemu i serialowi telewizyjnemu stała się najsłynniejszą tajną agentką na świecie.

W dniu dzisiejszym firma Infogrames poinformowała o planowanym wydaniu nowej gry La Femme Nikita. Głównym bohaterem tej produkcji jest słynna super agentka Nikita, która dzięki świetnemu filmowi fabularnemu i serialowi telewizyjnemu stała się najsłynniejszą tajną agentką na świecie. Gra przygotowywana jest przy ścisłej współpracy w producentem Warner Bros, termin wydania przewidywany jest na jesień 2001

Według zapowiedzi twórców będzie to szybka gra akcji, w której gracz wcielając się w postać Nikity lub jej kolegi Micheala, pokieruje całą drużyną tajniaków ku rozwiązaniu niesamowicie fascynującej historii. Naszym zadaniem jest unieszkodliwienie groźnej grupy terrorystycznej, którą to będziemy tropić w sześciu misjach toczących się w różnych regionach ziemskiego globu. Wszyscy członkowie naszej drużyny będą posiadali indywidualne, niepowtarzalne cechy, które będą stopniowo, w miarę przebiegu gry rosnąć. Do naszej dyspozycji oddana będzie cała gama najprzeróżniejszych broni. Gra posiadać ma niesamowitą, pełną detali, trójwymiarową grafikę i nadzwyczajną oprawę dźwiękową.