Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2001, 12:16

Pro Rally 2001 za 50,- PLN!!!

Z satysfakcją zauważamy, że coraz częściej polscy dystrybutorzy różnymi metodami starają się profesjonalnie zachęcić graczy do kupna swoich produktów. Dobrym przykładem takiego postępowania jest chociażby Pro Rally 2001, które już wkrótce pojawi się na sklepowych półkach dzięki LEM.

Z satysfakcją zauważamy, że coraz częściej polscy dystrybutorzy różnymi metodami starają się profesjonalnie zachęcić graczy do kupna swoich produktów. Dobrym przykładem takiego postępowania jest chociażby Pro Rally 2001, które już wkrótce pojawi się na sklepowych półkach dzięki LEM. Dystrybutor uruchomił oficjalną stroną gry, na której znajdziemy wiele interesujących informacji o samochodach, trasach etc. Oprócz tego, zadbali oni o dodatkowe zachęty do jej kupna w postaci atrakcyjnych konkursów z nagrodami (m.in. 17’monitory z LG!) a przede wszystkim ustalili jej cenę na BARDZO atrakcyjnym poziomie (50,- PLN!!!). Szczególnie cenny jest fakt, że za te pieniądze otrzymamy w pełni spolszczony produkt już w niecałe 2 miesiące po oficjalnej premierze.

Co ważne nie jest to przykład odosobniony, gdyż inni dystrybutorzy również coraz częściej stosują tę praktykę, a nam, graczom pozostaje mieć nadzieję że jeszcze częściej będziemy mieli do czynienia z ciekawymi grami w atrakcyjnych cenach.