Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2001, 11:10

Traktorem po łące....

Interplay zapowiedział kolejną grę nawiązującą do klimatu Redneck Rampage. Tym razem jednak nie będziemy przemierzać kolejnych stodół i zagród w poszukiwaniu groźnych przeciwników (np. szalonych krów....) lecz weźmiemy udział w wyścigach po bezdrożach.

Interplay zapowiedział kolejną grę nawiązującą do klimatu Redneck Rampage. Tym razem jednak nie będziemy przemierzać kolejnych stodół i zagród w poszukiwaniu przeciwników (np. szalonych krów....) lecz weźmiemy udział w wyścigach po bezdrożach.

W Off-Road Redneck Racing będziemy mieli do wyboru 16 różnych typów pojazdów m.in. jeepów, półciężarówek i traktorów których osiągi sprawdzimy na 24 trasach wytyczonych na bezdrożach. Jazda odbywać się będzie w zróżnicowanych warunkach pogodowych takich, jak deszcz, śnieg etc. Gra zaoferuje nam różne tryby rozgrywki takie, jak jazda na czas czy profesjonalne zawody. Nie zabraknie również możliwości wspólnych rajdów z kolegami przez Internet lub sieć LAN. Opcja multiplayer umożliwi jednoczesny udział 6 osób. Programiści zapowiadają, że przy drodze napotkamy wiele obiektów, takich jak beczki, tablice reklamowe czy... skrzynki z kurami które z pełną prędkością będziemy mogli rozjechać.