Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2019, 16:05

autor: AlexB

Minecraft w Xbox Game Pass, Path of Exile z nową datą premiery na PS4 i inne wieści

Dziś piszemy o grze Minecraft, która w przyszłym miesiącu trafi do Xbox Game Pass, oraz datach premier Path of Exile na PlayStation 4 i pełnej wersji DayZ na Xboksie One. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Minecraft w Xbox Game Pass

Minecraft wkrótce wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass. - Minecraft w Xbox Game Pass, Path of Exile z nową datą premiery na PS4 i inne wieści - wiadomość - 2019-03-13
Minecraft wkrótce wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass.

Jeśli posiadacie abonament Xbox Game Pass i nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Minecrafta, to wkrótce będziecie mieli ku temu doskonałą sposobność. 4 kwietnia produkcja studia Mojang trafi do biblioteki tej usługi. Będzie ona dostępna w edycji Bedrock, ze wszystkimi aktualizacjami, trybami, Minecraft Marketplace i darmowymi dodatkami.

Usługa Xbox Game Pass daje dostęp do stale rozrastającej się biblioteki ponad 100 gier, w której obok klasyków znajdują się nowości, takie jak Crackdown 3, Forza Horizon 4 czy Sea of Thieves. Rzecz jasna nie jest ona darmowa. Jeśli ktoś jest nowym subskrybentem, to za pierwszy miesiąc abonamentu zapłaci 4 złote. Po okresie promocyjnym opłata ta wynosi 40 złotych.

Data premiery Path of Exile na PlayStation 4

Path of Exile w końcu doczeka się premiery na PlayStation 4. - Minecraft w Xbox Game Pass, Path of Exile z nową datą premiery na PS4 i inne wieści - wiadomość - 2019-03-13
Path of Exile w końcu doczeka się premiery na PlayStation 4.

Poznaliśmy nową datę premiery Path of Exile na PlayStation 4. Darmowy hack'n'slash od studia Grinding Gear Games ukaże się na platformie firmy Sony 26 marca, co pokrywa się z informacjami podanymi przez twórców przy okazji ogłoszenia kolejnego poślizgu na początku ubiegłego miesiąca. Edycja ta będzie zawierała wszystkie wydane do tej pory rozszerzenia, wraz z udostępnionym pod koniec ubiegłego tygodnia Synthesis. Kolejne szczegóły na temat premiery gry na PlayStation 4 mają zostać podane niedługo.

Data premiery DayZ na Xboksie One

Po niemal roku obecności w programie Xbox Game Preview na Xboksie One w końcu zadebiutuje pełna wersja będącego częstym obiektem drwin ze strony graczy DayZ od studia Bohemia Interactive. Premierę stosownego patcha zaplanowano na 27 marca. Z okazji tego ogłoszenia w sieci zadebiutował nowy, trwający przeszło cztery minuty zwiastun tytułu. Można go obejrzeć powyżej.

Wersja 1.0 DayZ jest dostępna na PC od grudnia ubiegłego roku. Zmierza ona również na PlayStation 4, lecz data jej premiery na japońskiej konsoli nie jest na razie znana.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Zanki Zero: Last Beginning
 2. Tardy
 3. ANNO: Mutationem
 4. The Forgotten City
 5. Convallaria
 6. Harry Potter: Wizards Unite
 7. F.I.S.T.
 8. Azure Saga: Pathfinder Deluxe Edition
 9. Summoners War
 10. Siege of Centauri
 11. Octopath Traveler
 12. Grimshade

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. American Fugitive zwiastun #1
 2. WRATH: Aeon of Ruin zwiastun #1
 3. Workers & Resources: Soviet Republic premiera we wczesnym dostępie
 4. Warparty zwiastun #1
 5. Rise of Legions zwiastun #1
 6. Recompile zwiastun #1
 7. RAGE 2 Superbohater Pustkowi (PL)
 8. Production Line zwiastun na premierę
 9. Pathfinder: Kingmaker - Varnhold's Lot zwiastun na premierę
 10. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - The Tale of a Timeless Tome zwiastun na premierę
 11. Dance of Death: Du Lac & Fey zwiastun #1
 12. Unity of Command II zwiastun #1
 13. Sekiro: Shadows Die Twice zwiastun na premierę (PL)
 14. Command: The Silent Service zwiastun na premierę
 15. Command: Shifting Sands zwiastun na premierę