Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS4
Okładka ANNO: Mutationem (PS4)

ANNO: Mutationem PS4

Cyberpunkowa gra RPG akcji, w której trafiamy do podnoszącego się po katastrofie miasta Metropolis. Główna bohaterka ANNO: Mutationem przemierza jego ulice, stawiając czoła czyhającym na nią adwersarzom.

RPG | cyberpunk | indie | 2.5D | side-scroll | RPG akcji

Sony PlayStation 4
Okładka ANNO: Mutationem (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

2021

ANNO: Mutationem jest grą RPG akcji, opracowaną przez niezależne chińskie studio ThinkingStars. Mowa o zespole składającym się zarówno z branżowych weteranów, jak i z początkujących deweloperów.

Fabuła

ANNO: Mutationem przenosi nas do cyberpunkowego świata, a dokładnie – do miasta Metropolis, które podnosi się po katastrofie. Główna bohaterka przemierza jego ulice, poznając jego sekrety i stawiając czoła czyhającym tam niebezpieczeństwom.

Mechanika

W ANNO: Mutationem akcję ukazano z boku. W klimatycznych i różnorodnych lokacjach roi się od wszelkiej maści przeciwników, których lista obejmuje zarówno rozmaite roboty, jak i potężne bestie. Podczas dynamicznych i widowiskowych starć z oponentami robimy użytek z broni białej i rozmaitych pukawek.

Jako ciekawostkę należy dodać, że procesowi produkcji omawianej gry towarzyszyła inicjatywa SCP Foundation, w ramach której ludzie z całego świata mogli dzielić się z autorami swoimi pomysłami na rozgrywkę.

Kwestie techniczne

ANNO: Mutationem posiada barwną, pixelartową grafikę wykonaną w technice 2.5D. Tytuł działa w oparciu o technologię Unity.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4.7 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do ANNO: Mutationem

Wymagania wiekowe ANNO: Mutationem

12+

Pierwszy gameplay ze ślicznej cyberpunkowej gry akcji 2,5D na PS4
Pierwszy gameplay ze ślicznej cyberpunkowej gry akcji 2,5D na PS4

wiadomość29 czerwca 2020

W sieci pojawił się pierwszy gameplay z ANNO: Mutationem – cyberpunkowej gry akcji 2,5D, która zmierza na konsolę PlayStation 4. Materiał trwa ponad pół godziny – otrzymujemy dzięki niemu okazję do podziwiania oprawy graficznej oraz poznania ogólnych zasad rządzących rozgrywką w omawianej produkcji.