Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2019, 13:12

autor: Frozen

Path of Exile Synthesis już dostępne

Studio Grinding Gear Games wypuściło Path of Exile: Synthesis, czyli nowe rozszerzenie do darmowego hack’n’slasha, w którym pomagamy tajemniczemu duchowi odzyskać utracone wspomnienia.

Rozszerzenie jest już dostępne na PC. - Path of Exile Synthesis już dostępne - wiadomość - 2019-03-09
Rozszerzenie jest już dostępne na PC.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, studio Grinding Gear Games wypuściło właśnie aktualizację do gry Path of Exile pod tytułem Synthesis. Fabuła rozszerzenia skupia się na postaci Cavasa – tajemniczego ducha, który prosi nas o pomoc w odzyskaniu utraconych wspomnień. Aby to zrobić, musimy (dosłownie) przemierzyć jego umysł, odpierając przy tym fale atakujących nas ze wszystkich stron wrogów. Ponieważ do niektórych odległych wspomnień nie prowadzą już żadne ścieżki, naszym zadaniem jest również odbudowa fragmentów mapy, które zanikły wraz ze wspomnieniami Cavasa.

Synthesis dodaje do gry nowych bossów, ekwipunek (w tym zupełnie nowy rodzaj przedmiotów – Fractured Items), klejnoty oraz archetypy. Aktualizacja przynosi ze sobą także poprawki w balansie rozgrywki oraz zupełnie nową ligę. Pełną listę zmian można znaleźć na oficjalnej stronie gry. Rozszerzenie dostępne jest w tej chwili wyłącznie na PC. Na Xboksie One pojawi się 11 marca 2019 roku, a PlayStation 4 ma je otrzymać wraz z premierą tytułu na tej platformie.

Path of Exile to RPG akcji dostępny w modelu free-to-play, stworzony przez nowozelandzkie studio Grinding Gear Games. Tytuł ukazał się 23 października 2013 roku na PC, a niecałe cztery lata później produkcja zadebiutowała na konsoli Xbox One. Wkrótce ma się też pojawić wersja gry na PlayStation 4.