Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 stycznia 2009, 11:58

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Ile zebraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Cały dochód uzyskany ze sprzedaży naszych abonamentów w sobotę i niedzielę (10-11 stycznia 2009) czyli 1612,35 zł przekazaliśmy na konto WOŚP. Dziękujemy Wam drodzy czytelnicy!

11 stycznia 2009 po raz siedemnasty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Cel, na który 120 tysięcy wolontariuszy w Polsce i na świecie zbierało pieniążki był szczytny: profilaktyka w dziedzinie wczesnego rozpoznania chorób nowotworowych u dzieci. Pomimo kryzysu, pomimo mniejszej liczby sponsorów i koncertów, Owsiak porwał całą Polskę. Wesprzeć Orkiestrę można było wrzucając pieniądze do zielonych puszek wolontariuszy, lecz nie tylko.

Firma GRY-OnLine S.A. również wsparła WOŚP. Cały dochód, a wyniósł on 1612,35 zł, uzyskany ze sprzedaży naszych abonamentów w sobotę i niedzielę (10-11 stycznia 2009) przekazaliśmy na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy Wam, drodzy czytelnicy, za zakup abonamentów, bo to dzięki Wam na konto Orkiestry powędrowało 1612,35 zł.

Na co WOŚP konkretnie chce przeznaczyć zebrane pieniądze? Na zakup odpowiednich ultrasonografów w celu wykonywania regularnych badań przesiewowych u dzieci do 10 roku życia oraz na wsparcia osiemnastu ośrodków onkologii i hematologii dziecięcej, aby dokupić najbardziej potrzebną aparaturę diagnostyczną i leczniczą.

Tak jak w latach ubiegłych i w tym roku, tak i w przyszłym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka będzie mogła na nas liczyć.

Ile zebraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.