Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2016, 15:19

Humble Store - nowa promocja pozwala samodzielnie stworzyć paczkę gier Deep Silver

Serwis Humble Store zorganizował promocję gier Deep Silver, w której możemy samodzielnie stworzyć paczkę do pięciu produkcji tego wydawcy i uzyskać na nie zniżkę do 85%.

Promocja pozwala stworzyć własną paczkę gier. - Humble Store - nowa promocja pozwala samodzielnie stworzyć paczkę gier Deep Silver - wiadomość - 2016-02-27
Promocja pozwala stworzyć własną paczkę gier.

Zajmujący się dystrybucją cyfrową serwis Humble Store zorganizował ciekawą promocje gier wydawanych przez firmę Deep Silver. Pozwala ona graczom na stworzenie własnej paczki maksymalnie pięciu produkcji wybranych z listy osiemnastu możliwych. Decydując się na zestaw trzech tytułów otrzymamy na nie zniżkę w wysokości 80%. Przy czterech pozycjach zniżka zwiększy się do 83%, a przy pięciu do 85%. Oferta obejmuje następujące gry:

 1. Dead Island: Game of the Year Edition
 2. Iron Front: Digital War Edition
 3. Killer is Dead - Nightmare Edition
 4. Lost Horizon
 5. Metro 2033 Redux
 6. Metro: Last Light Redux
 7. Risen
 8. Risen 2: Dark Waters Gold Edition
 9. Risen 3: Titan Lords
 10. Sacred Citadel
 11. Sacred 2: Gold Edition
 12. Sacred 3
 13. Saints Row 2
 14. Saints Row: The Third
 15. Saints Row IV
 16. Secret Files: Tunguska
 17. Secret Files 2: Puritas Cordis
 18. Secret Files 3

Każda z powyższych pozycji oferuje klucz pozwalający na jej odblokowanie w Steam. Warto dodać, że wszystkie te progresywne zniżki nakładane są na pełną cenę gry. Jest to o tyle istotne, że równolegle w ramach standardowych weekendowych promocji wiele z tych gier zostało przecenionych o 70-75%. Innymi słowy władowanie tych tytułów do paczki po prostu pozwala nam zwiększyć tę przecenę do maksymalnie 85%. Przykładowo Sacred Citadel normalnie kosztuje w sklepie Humble Store 9,99 euro, czyli około 47 zł. Gra jest obecnie w odrębnej promocji z 75% obniżką ceny i można ją nabyć za 2,49 euro (ok. 11 zł). Natomiast jeśli będzie częścią złożonego przez nas zestawu z pięcioma grami, to zapłacimy za nią 1,5 euro, czyli 6,5 zł.

 1. Strona promocji w Humble Store