Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2016, 15:15

autor: Góral

Home of Light - nowy dodatek do X Rebirth trafił na rynek wraz z demem i patchem 4.0

Studio Egosoft wypuściło na rynek Home of Light - drugi duży dodatek do kosmicznego symulatora X Rebirth. Produkcja doczekała się także aktualizacji 4.0 oraz wersji demonstracyjnej, którą można pobrać ze Steama.

Kosmiczny symulator X Rebirth z 2013 roku doczekał się drugiego dużego dodatku, zatytułowanego Home of Light. Produkcja oferuje kilka nowych systemów gwiezdnych, kolejnych rodzajów stacji kosmicznych, udoskonalanej ekonomii i nie tylko. Rozszerzenie obecnie nabędziecie na Steamie za 7,99 euro, czyli około 35 zł. Wraz z nim deweloperzy ze studia Egosoft udostępnili aktualizację 4.0, która jest dostępna oczywiście dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji produkcji. O patchu opowiedziano co nieco na poniższym materiale wideo, a wśród najważniejszych elementów znajduje się:

  • system umożliwiający w prosty sposób przeglądanie wszystkich dostępnych obecnie misji;
  • zmieniony interfejs gry;
  • ulepszone menu ofert handlowych;
  • statystyki związane z ekonomią przedstawiane w formie wykresów;
  • nowe samouczki;
  • wersje gry dla Linuksa i OS X.

Powyższe nowości uzupełnia jeszcze pewna niespodzianka. Deweloperzy postanowili bowiem opublikować wersję demonstracyjną X Rebirth, którą pobierzecie ze Steama.

Home of Light - drugi dodatek do X Rebirth zadebiutował na rynku wraz z demem i nowym patchem - ilustracja #2

X Rebirth zadebiutowało na komputerach osobistych w 2013 roku. Produkcja studia Egosoft nie miała łatwego startu i została dosłownie zmiażdżona przez media i graczy. Deweloperzy jednak się nie poddali i cały czas usprawniają swój tytuł, który otrzymał już szereg aktualizacji oraz dwa duże rozszerzenia. O drugim napisaliśmy powyżej, a pierwszy – The Teladi Outpost – zadebiutował na rynku pod koniec 2014 roku.

X Rebirth: Home of Light – nowy dodatek, to nowe sekrety czekające na odkrycie. - Home of Light - drugi dodatek do X Rebirth zadebiutował na rynku wraz z demem i nowym patchem - wiadomość - 2016-02-27
X Rebirth: Home of Light – nowy dodatek, to nowe sekrety czekające na odkrycie.