Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2002, 14:51

autor: Fajek

Half-Life Generacja 3.0 już wkrótce

Już pod koniec marca na polskim rynku ukaże się trzecia odsłona wspaniałego pakietu Half-Life Generacja.

Już pod koniec marca na polskim rynku ukaże się trzecia odsłona wspaniałego pakietu Half-Life Generacja.

W skład pakietu wchodzi tym razem aż 5 gier, które będzie niebawem można nabyć dzięki wydawnictwu Play-It.

Half-Life - najbardziej przykuwająca, przerażająca i fascynująca gra akcji, jaką kiedykolwiek stworzono na komputery PC. Nastrój grozy, który potęgowany jest przez świetną grafikę i muzykę nie da się porównać z żadnym horrorem. Half-Life to jednocześnie tytuł, który otrzymał najwięcej nagród w historii gier komputerowych. Do najważniejszych należy: "Najlepsza gra roku 1998 Europy Środkowo - Wschodniej" w plebiscycie czytelników branży prasowej, a także tytuł "Gra roku" przyznany przez ponad 50 czasopism z całego świata.

Opposing Force - pierwszy dodatek do Half-Life, w którym do dyspozycji mamy cały odział szturmowy (medyka, inżyniera i 2 komandosów).

Blue Shift - samodzielny dodatek, który dzięki zastosowaniu nowych technologii przyczynił się do przyznania nagrody "Gra wszechczasów" dla Half-Life`a przez opiniotwórczy zachodni magazyn PC Gamer.

Uplink - dodatkowe misje do Half-Life wprowadzające nas jeszcze głębiej w klimat grozy tej gry.

Couterstrike - to najpopularniejszy dodatek do trybu multiplayer. Do swojej dyspozycji mamy cały arsenał pistoletów i karabinów maszynowych, używanych w specjalnych jednostkach wojskowych. Gracze wcielić mogą się w rolę Anty-Terrorystów lub Terrorystów. Ci pierwsi ochraniają VIPów, ratują zakładników, przy jednoczesnej likwidacji terrorystów, ci drudzy oczywiście na odwrót.

Team Fortress - znakomity dodatek, przeznaczony tylko do trybu multiplayer. Cała zabawa polega na tym, iż jest to gra zespołowa, gdzie grupy stowarzyszonych graczy walczą o jak najlepsze wyniki i bronią swoich baz przed wrogiem.

Oprócz podstawowej wersji Half-Life i dodatkowych gier, Play-It w myśl zasady zawsze coś eXtra umieścił w pudełku:

- bonusową płytę z zestawem najlepszych dodatkowych modów

- kompendium wiedzy o grze w postaci off-line`owej strony www

- industrialny kubek z emblematem gry!