Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2017, 11:21

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 15-16 lipca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji na produkcje pudełkowe i sprzęt. Udało nam się znaleźć m.in. bardzo tanie gry Kozacy 3 i Dark Souls III na PlayStation 4, a także kilka innych promocji.

W kolejnym przeglądzie weekendowych promocji na gry w pudełkach doszukaliśmy się przede wszystkim bardzo atrakcyjnej oferty na trzecich Kozaków w X-Komie. Korzystając z kodu „gaming2017”, dostaniecie ten tytuł za 29 zł, a do tego odbierzecie go za darmo w jednym ze sklepów sieci. Poza tym posiadacze konsoli Xbox One mogą w Saturnie i MediaMarkcie kupić dwie gry ze stajni Microsoftu za niecałe 150 zł. Pozostałe promocje wymieniamy poniżej.

Kozacy 3 kupicie w X-Komie za niecałe 30 zł. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 15-16 lipca - wiadomość - 2017-07-14
Kozacy 3 kupicie w X-Komie za niecałe 30 zł.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

  • The Surge PS4 za ok. 125 zł (należy zmienić w prawym górnym rogu walutę na GBP) + wysyłka w Zavvi.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?