Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2011, 17:13

autor: sathorn

Gearbox o kolejnej części Brothers in Arms

Kolejna odsłona Brothers in Arms, serii taktycznych FPSów osadzonych w realiach II wojny światowej, jest już w produkcji i wkrótce poznamy na jej temat więcej szczegółów. Taką informację zdobył serwis xg247.co.uk od Randy’ego Pitchforda, CEO studia Gearbox Software, które odpowiedzialne jest za stworzenie poprzednich części.

Kolejna odsłona Brothers in Arms, serii taktycznych FPSów osadzonych w realiach II wojny światowej, jest już od jakiegoś czasu w produkcji i wkrótce poznamy na jej temat więcej szczegółów. Taką informację zdobył serwis xg247.co.uk od Randy’ego Pitchforda, CEO studia Gearbox Software, które odpowiedzialne jest za stworzenie poprzednich części.

Gearbox o kolejnej części Brothers in Arms - ilustracja #1

Podczas rozmowy z Pitchfordem, redaktorzy serwisu zapytali wprost, kiedy mogą spodziewać się kolejnego Brothers in Arms. Oto co usłyszeli: „Bardzo dobre pytanie, kochamy serię Brothers in Arms i następna gra z tej serii jest już w produkcji. Możecie spodziewać się, że już wkrótce o niej usłyszycie i ją zobaczycie!

Prawdopodobnie „już wkrótce” oznacza E3, które zbliża się wielkimi krokami. Pytanie brzmi tylko, czy producentowi uda się jednocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości, pracować jednocześnie nad nowym Brothers in Arms i Aliens: Colonial Marines. Nie zapominajmy też o tym, że Gearbox ma wciąż na głowie Duke Nukem Forever, które pojawić się ma w czerwcu.

Poprzednia część serii, Brothers in Arms: Hell’s Highway, ukazała się w październiku 2008 roku. Nasz recenzent wystawił grze 8.0/10.