Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2011, 17:51

autor: What3ver

Nowe screeny z Risen 2

Firma Deep Silver ujawniła dziś kolejne screeny z gry Risen 2: Dark Waters. Druga odsłona produkcji studia Piranha Bytes zmienia nieco klimat zabawy i daje nura w opowieść o piratach.

Firma Deep Silver ujawniła dziś kolejne screeny z gry Risen 2: Dark Waters. Druga odsłona produkcji studia Piranha Bytes zmienia nieco klimat zabawy i daje nura w opowieść o piratach.

Na poniższych obrazkach można zobaczyć nowe rodzaje broni oraz specjalne ataki. Pojawiają się przede wszystkim pistolety, które są nowością w świecie Risena. Piranha Bytes postanowiło wykorzystać ten typ broni po raz pierwszy właśnie w omawianej grze. Poza bronią dystansową występuje także tradycyjny biały oręż. Wszelkiego rodzaju ostrza pozwolą nam na rozprawianie się z przeciwnikami, a dzięki prostemu systemowi zmiany typu broni (pistolety/broń krótkodystansowa) z łatwością będzie można wybrać ulubiony sposób na pokonanie wroga.

Jednym ze wspomnianych, specjalnych ataków jest kopnięcie. Na poniższych screenach widać bohatera, który kopie krabopodobnego potwora. Tego typu atak to kolejne, nowe rozwiązanie wykorzystanie przez Piranie.

Risen 2: Dark Waters pojawi się na wszystkich dużych platformach: PC, Xboksie 360 oraz PlayStation3. Warto zaznaczyć, że posiadacze konsol nie muszą obawiać się o swoją wersję. Producenci gry obiecują, że tym razem będą przygotowane bardzo dobrze. Jednak to nie jedyna obietnica. Druga część marki ma być większa, droższa, bardziej zróżnicowana, nastawiona na długie godziny spędzone przed ekranem monitora.

Niestety, data premiery gry nie jest jeszcze znana i na pewno nie nastąpi w przeciągu najbliższych miesięcy. Może to i dobrze. Doświadczenie pokazuje, że czasem warto uzbroić się w cierpliwość i otrzymać porządnie zrobioną grę, a Piranie doskonale o tym wiedzą.

Nowe screeny z Risen 2 - ilustracja #1
Nowe screeny z Risen 2 - ilustracja #2
Nowe screeny z Risen 2 - ilustracja #3
Nowe screeny z Risen 2 - ilustracja #4
Nowe screeny z Risen 2 - ilustracja #5