Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2014, 13:00

autor: Sarge

FIFA 14 nadal na prowadzeniu. Top 10 UK (5 - 11 stycznia 2014)

W najnowszym zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii prowadzenie utrzymała FIFA 14. Wielki powrót do pierwszej dziesiątki zaliczyła strzelanina Killzone: Shadow Fall, zawdzięczająca swoją obecną pozycję kolejnym dostawom konsol PlayStation 4 w sklepach.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według danych organizacji GfK Chart-Track. Tym razem wzięto pod uwagę okres między 5 a 11 stycznia bieżącego roku.

Czwarty tydzień z rzędu fotel lidera okupuje FIFA 14, pomimo spadku sprzedaży o 32% w stosunku do ubiegłego tygodnia. Na drugim miejscu niezmiennie Call of Duty: Ghosts, z wynikiem o 41% słabszym w porównaniu do poprzedniego zestawienia. Na najniższy stopień podium wskoczył Battlefield 4 (spadek o 48%), zamieniając się miejscami ze znajdującą się obecnie na czwartej pozycji grą Assassin’s Creed IV: Black Flag (o 52% gorszy rezultat niż w zeszłym tygodniu).

Jeden z największych awansów w zestawieniu zaliczył Killzone: Shadow Fall. Strzelanina studia Guerilla Games uzyskała o 63% lepszy wynik niż w poprzednim notowaniu, co pozwoliło przeskoczyć z 21. na 8. miejsce w rankingu. Ma to prawdopodobnie związek z kolejną dostawą konsol PlayStation 4 w Wielkiej Brytanii.

1.

FIFA 14

2.

Call of Duty: Ghosts

3.

Battlefield 4

4.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

5.

Grand Theft Auto V

6.

LEGO Marvel Super Heroes

7.

Need for Speed: Rivals

8.

Killzone: Shadow Fall

9.

Minecraft: Xbox 360 Edition

10.

Aliens: Colonial Marines