Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2014, 08:52

FIFA 14 poświątecznym liderem. Top 10 UK (29 grudnia - 4 stycznia)

W pierwszej dziesiątce listy brytyjskich bestsellerów sprzedaży detalicznej tylko jedno przetasowanie, pozostałe osiem gier nie zmieniło pozycji. FIFA 14 nadal jest więc liderem rankingu.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 22 a 28 grudnia.

FIFA 14 w poświątecznym tygodniu pozostaje w fotelu lidera, choć jej sprzedaż spadła o 48% w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Co jest jednak o 21% lepszym wynikiem niż w przypadku poprdzedniej części z numerem 13.

Na miejscu drugim pozostaje Call of Duty: Ghosts (-55%), osiągając lepszy sprzedażowy wynik niż następny na liście Assassin’s Creed iV: Black Flag. Mniej więcej o cztery tysiące egzemplarzy.

Jeszcze trochę matematyki. Znajdujące się na miejscu piatym Grand Theft Auto V (-64%) jest obecnie czwartą najlepiej sprzedającą sią grą wszech czasów na wyspach i jeśli przez następne trzy miesiące poziom jej sprzedaży pozostanie odpowiednio wysoki, to ma szansę znaleźć się na samym szczycie.

1.

FIFA 14

2.

Call of Duty: Ghosts

3.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

4.

Battlefield 4

5.

Grand Theft Auto V

6.

Need for Speed: Rivals

7.

LEGO Marvel Super Heroes

8.

Minecraft: Xbox 360 Edition

9.

Just Dance 2014

10.

Gran Turismo 6