Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2014, 08:56

autor: Góral

FIFA 14 - Ultimate Team: World Cup ukaże się jako darmowa aktualizacja

Fani trybu Ultimate Team otrzymaja 29 maja darmową aktualizację gry FIFA 14, która wprowadzi do zabawy Ultimate Team: World Cup. Dodatek pozwoli skompletować drużynę zawodników z zespołów biorących udział w tegorocznych mistrzostwach świata w Brazylii i dostępny będzie na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputerach PC.

Firma Electronic Arts poinformowała, że 29 maja ukaże się FIFA 14 Ultimate Team: World Cup, jako darmowa aktualizacja gry FIFA 14. Rozszerzenie dostępne będzie na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputerach PC i pozwoli zbudować wymarzoną drużynę z zawodników 32 reprezentacji biorących udział w tegorocznych mistrzostwach świata w Brazylii. Oprócz tego aktualizacja, jako oddzielny tryb FIFA 14 Ultimate Team, wniesie do zabawy herby związków piłkarskich biorących udział w największym święcie fanów piłki nożnej, futbolówkę Brazucę, stadion Maracana, stroje oraz odświeżony interfejs FIFA 14 Ultimate Team. Paczki z zawodnikami zakupimy w dedykowanym sklepie, a w każdej z nich znajdzie się także złoty zestaw, który wykorzystamy w podstawowym trybie.

Dodatkowo poinformowano, że będziemy mogli brać udział: „w turniejach sieciowych i jednoosobowych z fazą grupową, pucharową i finałem mistrzostw świata FIFA”. Nasze poczynania nagrodzone zostaną monetami, które wydamy na zakup kolejnych paczek z zawodnikami. Krótko pisząc, fani Ultimate Team mogą już zacierać rączki i przygotowywać się do rozegrania wirtualnego mundialu.

FIFA 14 - Ultimate Team: World Cup ukaże się jako darmowa aktualizacja - ilustracja #1FIFA Ultimate Team to jeden z najpopularniejszych trybów w popularnej serii sportowej serii firmy Electronic Arts. Opcja ta opiera się na kolekcjonowaniu kart z piłkarzami, z których budujemy swój zespół, a następnie wykorzystujemy go w czasie meczy. Zawodników kupuje się w specjalnym sklepie, w dobieranych losowo paczkach.

FIFA 14 Ultimate Team: World Cup ukaże się 29 maja. - FIFA 14 - Ultimate Team: World Cup ukaże się jako darmowa aktualizacja - wiadomość - 2014-05-24
FIFA 14 Ultimate Team: World Cup ukaże się 29 maja.
FIFA 14 - Ultimate Team: World Cup ukaże się jako darmowa aktualizacja - ilustracja #3