Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2014, 14:09

autor: Góral

FIFA 14 Ultimate Team: World Cup ukaże się dzisiaj

Firma Electronic Arts nie wyrobiła się z przygotowaniem darmowej aktualizacji FIFA 14 Ultimate Team: World Cup do gry FIFA 14. Miała ona ukazać się wczoraj na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputerach PC, ale ze względu na napotkane problemy przełożono termin premiery. Deweloperzy poinformowali jednak na forum firmy, że robią co mogą, by wypuścić dodatek jeszcze dzisiaj.

FIFA 14 Ultimate Team: World Cup być może ukaże się dzisiaj. - FIFA 14 Ultimate Team: World Cup ukaże się dzisiaj - wiadomość - 2014-05-30
FIFA 14 Ultimate Team: World Cup być może ukaże się dzisiaj.

Kilka dni temu firma Electronic Arts poinformowała, że 29 maja ukaże się FIFA 14 Ultimate Team: World Cup, jako darmowa aktualizacja gry FIFA 14. Termin minął wczoraj, jednak dodatek nie ujrzał światła dziennego. Okazało się, że deweloper podczas ostatnich testów aktualizacji napotkał na poważne problemy, które wpłynęłyby na komfort zabawy. W związku z tym, nowa zawartość zostanie udostępniona dopiero dzisiaj. Obecnie produkcja powinna już prosić o pobranie wstępnej aktualizacji, dzięki której najprawdopodobniej w późniejszym okresie dnia otrzymamy dostęp do FIFA 14 Ultimate Team: World Cup. Dodatkowo ujawniono, że tryb World Cup Kick Off zadebiutował na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

FIFA 14 Ultimate Team: World Cup zostanie udostępnione na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputerach PC. Tryb ten pozwoli na stworzenie drużyny z zawodników 32 reprezentacji biorących udział w tegorocznych mistrzostwach świata w Brazylii. Twórcy udostępnią także futbolówkę Brazucę, stadion Maracana, oficjalne stroje, a wszystko to wykorzystamy w mundialowym turnieju.

FIFA 14 ukazała się na rynku we wrześniu 2013 roku na komputerach PC oraz starszych konsolach. Next-genowa wersja zadebiutowała w listopadzie tego samego roku wraz z Xboksem One i PlayStation 4. Edycja ta wykorzystuje technologię EA Sports Ignite, zapewniającą lepsze wrażenia z rozgrywki (szczegółowe animacje zawodników, realistycznie wyglądające kolizje, itd.).