Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2014, 15:18

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Far Cry 4 – nowy gameplay z targów E3

W sieci pojawił się kolejny film z rozgrywki, pochodzący z gry Far Cry 4. Kilkuminutowy film pokazuje proces zdobywania wojskowego przyczółka oraz różne elementy rozgrywki, takie jak zapowiadana jazda na słoniach indyjskich.

Choć tegoroczne targi E3 mamy już za sobą w sieci pojawiają się wciąż nowe materiały z imprezy. Jednym z nich jest nowy gameplay Far Cry'a 4, który została nagrany podczas pokazu gry przez Jesse Cox'a, jednego z popularnych gamingowych youtuberów. Film został zmontowany przez Ubisoft, który na koniec dodał chyba już obowiązkową informację o pre-orderach i DLC. Podczas krótkiego dema grający stara się zdobyć jeden z posterunków wojskowych kontrolowanych przez armię.

Osoby, które miały okazję zagrać w trzecią część serii z łatwością rozpoznają praktycznie wszystkie elementy zabawy, zmianom nie uległy nawet oznaczenia na mini-mapie. Gracze mają ponownie szansę na zdobycie przyczółka na różne sposoby, skradając się i starając eliminować pojedynczych przeciwników lub otwarcie szarżując na główną bramę obozu licząc na szczęście. Ten drugi sposób zobaczymy pod koniec filmu. Bohater dosiada słonia indyjskiego i wraz z nim w widowiskowy sposób rozprawia się z żołnierzami oraz samochodami.

Far Cry 4 zadebiutuje 18 listopada na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, Xboksie One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Far Cry 4
  2. Kompendium wiedzy o Far Cry 4