Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2014, 19:30

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Nagrody dla najlepszych gier targów E3 2014 według redakcji i czytelników

Targi E3 dobiegły końca, przyszedł więc czas na podsumowania i nasze typy najlepszych tytułów, który pokazano w tym tygodniu w Los Angeles. Wyniki redakcyjnego głosowania nie powinny zaskoczyć tych, którzy na bieżąco śledzili zamieszczone w serwisie relacje z konferencji oraz pokazów.

Największa branżową imprezę roku mam już za sobą. Targi E3 2014 dobiegły końca. Podczas ostatnich dni media oraz gracze zostali wręcz zalani nowymi zapowiedziami, trailerami i informacjami, dotyczącymi nadchodzących premier. Chociaż zabrakło jakichś dużych niespodzianek (o wielu dowiedzieliśmy się wcześniej dzięki przeciekom i samym wydawcom), tegoroczne E3 możemy uznać za udane. Pora więc podsumować targi i ogłosić redakcyjne nagrody dla najlepszych tytułów pokazanych w Los Angeles. Wyniki plebiscytu, w którym wzięli nasi dzielni korespondenci oraz część redaktorów serwisu, możecie zobaczyć poniżej. Podsumowaliśmy także głosowanie czytelników, w którym z przeważającą przewagą wygrał Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na dzieło CD Projekt RED w kilku kategoriach postawiliśmy także i my.

Najlepsze gry targów według redaktorów Gry-OnLine.pl:

 1. najlepsza graWiedźmin 3: Dziki Gon
 2. najlepsza gra RPGWiedźmin 3: Dziki Gon
 3. najlepsza gra akcjiAssassin's Creed: Unity
 4. najlepsza strzelankaFar Cry 4
 5. największa niespodziankaTom Clancy's Rainbow Six: Siege
 6. najlepsza gra MMODestiny
 7. najlepsza nowa markaBloodborne

Wybór społeczności:

 1. najlepsza gra – Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nagrody specjalne:

 1. najlepsza gra z Kevinem Spacey Call of Duty: Advanced Warfare
 2. najlepsza gra z akcją osadzoną w Himalajach Far Cry 4

Jeżeli jakimś cudem przespaliście ostatnie dni, pora nadrobić zaległości. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami poświęconymi E3. Znajdziecie wśród nich relacje naszych wysłanników wprost z konferencji i hali wystawienniczej targów, filmy z rozgrywki, trailer oraz wszelkiego rodzaju zapowiedzi.

Nie tylko my postawiliśmy na Wiedźmina. To tylko niektóre z nagród otrzymanych podczas targów, którymi twórcy chwalili się na swoim stoisku

 1. tvgry.pl – relacje i wrażenia redakcji prosto z targów E3
 2. newsroom E3 – wszystkie newsy poświęcone targom