Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2014, 20:35

autor: Ender

GOG.com – wystartowała letnia wyprzedaż

Właśnie wystartowała letnia wyprzedaż w serwisie dystrybucji cyfrowej GOG.com. Taniej kupimy praktycznie wszystkie gry z katalogu sklepu, wśród których znajdziemy klasyki jak i nowe produkcje niezależnych deweloperów.

Sezon letnich promocji w serwisach dystrybucji cyfrowej rozpędza się na dobre. Po GamersGate, swoją własną wyprzedaż rozpoczął właśnie GOG.com. Będzie ona trwać do 30 czerwca. Wszystkie przecenione gry dostępne są tradycyjnie bez jakichkolwiek zabezpieczeń DRM. Przynajmniej o 50 procent taniej kupimy praktycznie wszystkie gry z katalogu sklepu, a więc ponad 700 tytułów. Są to zarówno klasyki jak i najnowsze produkcje niezależnych deweloperów. Każdego dnia na głównej stronie witryny będą pojawiać się dwa specjalne zestawy gier, które zostaną przecenione nawet o 90 procent. Do tego dochodzą bonusowe zniżki, obowiązujące jedynie od kilku do kilkunastu godzin. GOG.com obiecuje również dodatkowe niespodzianki w postaci darmowych gier, a także konkursów z nagrodami.

Wybrane promocje

  1. Seria RollerCoaster Tycoon (RollerCoaster Tycoon 1-3) – 8,97$ (ok. 27 zł)
  2. Dungeons & Dragons Masterset (10 klasycznych RPG opartych na systemie D&D) – 21,10 $ (ok. 63 zł)
  3. The Raven: Legacy of a Master Thief – 6,24 dolarów (ok. 19 zł)
  4. Dustforce – 1,91 $ (ok. 6 zł)
  5. Papers, Please – 4,99 $ (ok. 15 zł)
  6. Teslagard – 3,99 $ (ok. 12 zł)
  7. Stronghold Crusadres HD – 3,33 $ (ok. 13 zł)

Jednostkowe oferty zmieniają się bardzo szybko, więc warto trzymać rękę na plusie jeżeli zależy nam na konkretnym tytule.

  1. Sklep GOG.com