Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2014, 10:57

autor: Góral

Bloodborne - wyciekł gameplay z nowej gry studia From Software. Poznaliśmy datę premiery?

Podczas targów E3 firma Sony oficjalnie zapowiedziała grę RPG Bloodborne od studia From Software. Przy okazji zaprezentowano klimatyczny zwiastun, jednak nie pokazano rozgrywki. Dziś możemy ją obejrzeć za sprawą nagrania wideo, które wyciekło do Internetu. Jednocześnie w sklepie PlayStation pojawiła się data premiery produkcji, wyznaczona na 31 marca 2015 roku.

Do sieci wyciekł zwiastun prezentujący rozgrywkę z zapowiedzianej podczas targów E3 gry Bloodborne. Na powyższym nagraniu możemy obejrzeć zarówno fragmenty materiału opublikowanego przed kilkoma dniami, jak i te, które widzieliśmy pod koniec maja, kiedy to tytuł znany był jeszcze jako Project Beast. Oprócz tego wideo przedstawia także zupełnie nowe urywki gameplayu. Ciężko jednak wywnioskować cokolwiek konkretnego, ale wydaje się, że Bloodborne, ochrzczony już mianem duchowego następcy serii Souls, będzie grą bardziej nastawioną na akcję, niż na spokojniejsze podchodzenie do każdej walki, co zresztą potwierdzają nasi wysłannicy (poniższe nagranie). Warto także wspomnieć, że w sklepie PlayStation, na karcie produkcji, zamieszczono datę premiery wyznaczoną na 31 marca 2015 roku. Możliwe więc, że właśnie wtedy posiadacze konsol PlayStation 4 położą swoje dłonie na nowym projekcie studia From Software.

Bloodborne ukaże się pod koniec marca 2015 roku? - Bloodborne - wyciekł gameplay z nowej gry studia From Software. Poznaliśmy datę premiery? - wiadomość - 2014-06-14
Bloodborne ukaże się pod koniec marca 2015 roku?

Nad Bloodborne pracuje Hidetaki Miyazaki - twórcy kultowej już gry Demon's Souls, która ukazała się w 2009 roku na konsoli PlayStation 3. Akcja produkcji przeniesie nas do miasta Yharnam, którego mieszkańcy zamieniają się w przerażające bestie. Gracz wcieli się w bohatera walczącego z potworami, starającego się opanować sytuację. Całość ma zostać utrzymana w XIX-wiecznej, mrocznej, wiktoriańskiej stylistyce.

Krótko pisząc, szykuje się kolejna gratka dla fanów wcześniejszych dokonań Miyazakiego i serii Souls. Nie każdemu jednak dane będzie cieszyć się Bloodborne, gdyż tytuł ukaże się wyłącznie na konsoli PlayStation 4.