Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2014, 21:06

autor: Draug

Letnia wyprzedaż w sklepie GamersGate – kilkaset tytułów w niższych cenach do 19 czerwca

W sklepie dystrybucji cyfrowej GamersGate rozpoczęła się letnia wyprzedaż (Summer Sale). Promocja trwa do 19 czerwca i obejmuje kilkaset gier. Ponadto co dwie doby zmienia się oferta specjalna, dotycząca kilkudziesięciu tytułów z określonej puli (na początek wyróżniono pozycje wydane przez firmę SEGA).

Lato już za pasem, więc można spodziewać się, że niebawem platformy dystrybucji cyfrowej zaczną dostarczać nam gier w atrakcyjnych cenach, abyśmy nie nudzili się przez wakacje. Przed południem informowaliśmy Was o przypuszczalnym terminie rozpoczęcia letniej wyprzedaży na Steamie – wypadającym jakoby 19 czerwca – tymczasem już dziś możecie odchudzić swój portfel dzięki ofercie sklepu GamersGate. Akcja Summer Sale trwa do 19 czerwca i obejmuje kilkaset gier (ponad tysiąc pozycji na liście), których przeceny sięgają przeciętnie 50-75 procent. Mało tego, co dwie doby będzie zmieniała się oferta specjalna – pierwsza z serii, trwająca do 14 czerwca do godziny 13:00, jest promocja na gry wydane przez firmę SEGA. Dotyczy ona między innymi takich tytułów:

Letnia wyprzedaż w GamersGate – przystawka przed promocjami na Steamie? - Letnia wyprzedaż w sklepie GamersGate – kilkaset tytułów w niższych cenach do 19 czerwca - wiadomość - 2014-06-12
Letnia wyprzedaż w GamersGate – przystawka przed promocjami na Steamie?

A oto inne wyróżnione oferty, objęte innymi limitami czasowymi lub nie objęte nimi wcale (nie licząc tego odgórnego, wyznaczonego na 19 czerwca):

Rzecz jasna, znacznie więcej ofert znajdziecie na stronie internetowej sklepu GamersGate.