Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Chivalry: Deadliest Warrior (PC)

Chivalry: Deadliest Warrior PC

Chivalry: Deadliest Warrior to opracowane przez zespół Torn Banner rozszerzenie do gry Chivalry: Medieval Warfare. Wprowadza ono do sieciowych bitew nowe postacie, w tym wikingów, spartan oraz samurajów. Każdy z tych wojowników otrzymał własny styl walki i uzbrojenie.

To jest dodatek do gry Chivalry: Medieval Warfare.

Akcji | FPP | średniowiecze | kooperacja | broń biała

PC Windows
Okładka Chivalry: Deadliest Warrior (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14listopada2013

Chivalry: Deadliest Warrior to pierwszy dodatek do sieciowej gry akcji Chivalry: Medieval Warfare. Rozszerzenie opracowało studio Torn Banner, czyli ten sam zespół, który odpowiadał za wersję podstawową. Projekt powstał w współpracy ze stacją telewizyjną Spike i korzysta z licencji serialu Deadliest Warrior.

Podstawka pozwalała jedynie na wcielenie się w rycerzy walczących na polach bitewnych średniowiecznej Europy, natomiast dodatek umożliwia zagranie wojownikami z innych epok. Dzięki niemu możemy pokierować samurajami, spartanami oraz wikingami. Każda z tych nacji posiada własne uzbrojenie i styl walki. Ponadto towarzyszą im przypisane do ich kultur mapy.

Rozszerzenie wymaga do działania podstawowej wersji gry. Chivalry: Deadliest Warrior jedynie rozszerza zawartość gry o nowych bohaterów, uzbrojenie oraz poziomy, nie zmienia natomiast podstawowych zasad zabawy. Wciąż jest to zatem multiplayerowa gra akcji z niezwykle rozbudowanym systemem walki bronią białą. Zamiast zaprogramowanych na sztywno animacji ataków, gracze, za pomocą ruchów myszki, otrzymują pełną kontrolę nad każdym ciosem oraz blokiem. Rozwiązanie to wyśmienicie sprawdza się w akcji i sprawia, że pojedynki szermiercze są znacznie bardziej interesujące niż w konkurencyjnych produkcjach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7 / 10 na podstawie 152 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.7 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Chivalry: Deadliest Warrior

18+

Wymagania sprzętowe Chivalry: Deadliest Warrior

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 7 GB HDD
  • Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8
Chivalry: Deadliest Warrior zadebiutuje 14 listopada
Chivalry: Deadliest Warrior zadebiutuje 14 listopada

wiadomość8 listopada 2013

Zespół deweloperski Torn Banner Studios ogłosił datę premiery pierwszego dodatku do całkiem dobrzej przyjętej gry sieciowej Chivalry. Deadliest Warrior, bo o nim mowa, pozwoli graczom wcielić się w postać samuraja czy wikinga.

W dodatku Chivarly: Deadliest Warrior zagramy samurajami i spartanami
W dodatku Chivarly: Deadliest Warrior zagramy samurajami i spartanami

wiadomość23 sierpnia 2013

Zespół Torn Banner zapowiedział Chivarly: Deadliest Warrior, czyli pierwsze duże rozszerzenie do gry Chivalry: Medieval Warfare. Dodatek wprowadzi nowe mapy oraz kilka dodatkowych typów postaci, w tym samurajów i spartan.