Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2014, 11:05

autor: Meehow

Letnia wyprzedaż na Steamie ruszy prawdopodobnie już 19 czerwca

Jak wynika z promocji oferowanej przez firmę paysafecard, letnia wyprzedaż na platformie Steam odbędzie się między 19 a 30 czerwca. Jest to niepotwierdzona informacja, choć istnieją przesłanki, które czynią ją jak najbardziej wiarygodną.

Letnia wyprzedaż na platformie Steam może odbyć się między 19 a 30 czerwca - Letnia wyprzedaż na Steamie od 19 do 30 czerwca [plotka] - wiadomość - 2014-06-12
Letnia wyprzedaż na platformie Steam może odbyć się między 19 a 30 czerwca

Jak wynika z promocji oferowanej przez firmę paysafecard, letnia wyprzedaż na platformie Steam odbędzie się między 19 a 30 czerwca, więc miałaby zacząć się już za tydzień. Jest to niepotwierdzona informacja, choć można ją uznać za wiarygodną, gdyż w ubiegłym miesiącu użytkownik serwisu Reddit przechwycił temat na forum Steam, w którym pada pytanie o przygotowania do letniej wyprzedaży, a odpowiedzi udzielają m.in. pracownicy firmy Valve.

Oczywiście istnieje możliwość, że firma paysafecard zwyczajnie się pomyliła lub próbuje przyciągnąć do siebie uwagę tego typu plotką, choć w obliczu wyżej wspomnianego tematu zdecydowanie można potraktować ją poważnie.