Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2009, 11:16

Dziś premiera Wallace & Gromit’s Grand Adventures na PC

Zgodnie z zapowiedziami, bez żadnych opóźnień i zbytnich fajerwerków, nadjechał pierwszy epizod nowej przygotówki studia Telltale Games. Wielką przygodę Wallace’a i Gromita czas zacząć.

Zgodnie z zapowiedziami, bez żadnych opóźnień i zbytnich fajerwerków, nadjechał pierwszy epizod nowej przygodówki studia Telltale Games. Wielką przygodę Wallace’a i Gromita czas zacząć.

Fright of the Bumblebees to pierwszy z czterech planowanych odcinków dużej całości zatytułowanej Wallace & Gromit’s Grand Adventures. Chętni doświadczyć perypetii fajtłapowatego miłośnika sera i jego genialnego psa powinni udać się na oficjalną stronę studia, gdzie ów epizod dostępny jest do pobrania. Jeśli lubicie płacić w dolarach, możecie skorzystać ze specjalnej premierowej oferty – zamów cały pakiet za niecałe 30$ i kup sobie cokolwiek innego ze stajni TT Games za połowę ceny.

Czy gra warta jest zainteresowania? Sprawdź sam, ściągając wersję demonstracyjną. Znając jednak klasę samych postaci oraz doświadczenie twórców (dla przypomnienia – to oni reaktywowali Sama i Maxa w zupełnie nowym zestawie przygód), można się spodziewać dobrej zabawy.

Dziś premiera Wallace & Gromit’s Grand Adventures na PC - ilustracja #1

Dziś premiera Wallace & Gromit’s Grand Adventures na PC - ilustracja #2

Modelinowe postacie jak żywe!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.