Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2011, 08:45

autor: Sarge

Dragon Age II: Dziedzictwo - zobacz ponad 30-minutowy film z rozgrywki

Firma BioWare udostępniła trwający ponad 30 minut film przedstawiający rozgrywkę w dodatku Dziedzictwo, dedykowanym grze Dragon Age II. Materiał pokazuje początkowy fragment rozszerzenia.

Kilka dni temu firma BioWare po raz pierwszy zaprezentowała w akcji Dziedzictwo (ang. Legacy) – nadchodzący dodatek DLC do gry Dragon Age II. Tym razem udostępniono jeszcze dłuższy, ponad 30-minutowy materiał.

Na poniższym filmie możecie zobaczyć sam początek rozszerzenia, zatem osoby przewrażliwione na punkcie fabularnych spoilerów powinny mieć to na uwadze. Całość jest zdecydowanie bardziej reprezentatywna od ujawnionego w zeszłym tygodniu fragmentu. Poszczególne wydarzenia dodatkowo komentują twórcy gry.

Premiera Dragon Age II: Dziedzictwo odbędzie się 26 lipca (dzień później na europejskim PlayStation Network). Rozszerzenie będzie dostępne za 9,99 dolarów (prawdopodobnie ok. 36 złotych na polskim PS Store) lub 800 punktów Microsoftu/BioWare. Jakiś czas temu ujawniono listę Osiągnięć/Trofeów do zdobycia.

W Dragon Age II: Dziedzictwo jako Hawke przeniesiemy się wraz z towarzyszami w góry Vinmark, próbując odkryć rodzinną tajemnicę dotyczącą jego ojca. Na potrzeby DLC przygotowano zupełnie nowe lokacje, przeciwników oraz uzbrojenie. Jest to też pierwszy pakiet do Dragon Age II rozwijający w pewien sposób fabułę (nie licząc wydanego w dniu premiery Księcia na wygnaniu). Dodatek zostanie udostępniony na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.