Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2011, 10:17

autor: Sarge

Zobacz w akcji Dziedzictwo - kolejny dodatek DLC do Dragon Age II

Firma BioWare zaprezentowała fragment rozgrywki z zapowiedzianego kilka dni temu dodatku DLC Dziedzictwo do gry Dragon Age II.

Firma BioWare na specjalnej konferencji pokazała w akcji dodatek Dziedzictwo (ang. Legacy) do gry Dragon Age II. Rozszerzenie zostało oficjalnie zapowiedziane kilka dni temu.

Na scenie zaprezentowano fragment rozgrywki z drugiej połowy nadchodzącego pakietu DLC. Dzięki temu możemy zobaczyć jedną z przygotowanych lokacji i starcia z przeciwnikami. Całość zakończona jest potyczką z większym potworem – nie sprawiła ona grającemu większych problemów, jako że na potrzeby pokazu ustawiono najniższy poziom trudności.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć oficjalnego zwiastuna dodatku Dziedzictwo, warto nadrobić zaległości (zamieszczony niżej film dostępny jest w wersji z polskimi napisami). Premiera Dragon Age II: Dziedzictwo odbędzie się 26 lipca (dzień później na europejskim PlayStation Network). Rozszerzenie będzie dostępne za 9.99 dolarów lub 800 punktów Microsoftu/BioWare.

W Dragon Age II: Dziedzictwo jako Hawke przeniesiemy się wraz z towarzyszami w góry Vinmark, próbując odkryć rodzinną tajemnicę dotyczącą jego ojca. Na potrzeby DLC przygotowano zupełnie nowe lokacje, przeciwników oraz uzbrojenie. Jest to też pierwszy pakiet do Dragon Age II rozwijający w pewien sposób fabułę (nie licząc wydanego w dniu premiery Księcia na wygnaniu). Dodatek zostanie udostępniony na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.