Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2009, 13:21

autor: Łukasz "Crash" Kendryna

Data, cena i nowy zwiastun trzeciego DLC do CoD: World at War

Jeśli wciąż nie macie dość niespełna rocznego Call of Duty: World at War, mamy dla was niespodziankę. Nowy, nietuzinkowy zwiastun zawitał w sieci, ukazując przedsmak atrakcji trzeciego DLC, którego premiera już w przyszłym tygodniu.

Jeśli wciąż nie macie dość niespełna rocznego Call of Duty: World at War, mamy dla was niespodziankę. Nowy, nietuzinkowy zwiastun zawitał w sieci, ukazując przedsmak atrakcji trzeciego DLC, którego premiera już za tydzień.

Data, cena i nowy zwiastun trzeciego DLC do CoD: World at War - ilustracja #1

Już 6 sierpnia, wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, otrzymają kolejne cztery mapy. Jedna z nich (o nazwie Der Riese, Zombie Factory), przedstawiona na świeżutkim zwiastunie, rozbuduje tryb Nazi Zombies. Pozostałe trzy, przeznaczone będą do pozostałych trybów rozgrywki wieloosobowej. Dodatek nie został jednak potwierdzony na PC, ale z uwagi, iż poprzednie DLC trafiły na „blaszaka”, prawdopodobnie podobny los odzieli i ten add-on.

Za przyjemność posiadania tego dodatku, trzeba będzie uiścić $10 (około 30zł) w przypadku PlayStation Network. Posiadacze Xboksów zapłacą równowartość 800 MSP.

Poprzednie dwa Map Packi, dostępne już od jakiegoś czasu, również zawierały po 4 premierowe mapy, a ich debiutom towarzyszył spory sukces. Obydwie paczki rozchodzą się jak świeże bułeczki, dlatego należy się spodziewać, iż podobny los podzieli zestaw trzeci. Ci z was, którzy gustują w bardziej nowoczesnych realiach, zmuszeni są poczekać do premiery Modern Warfare 2, która nastąpi już w listopadzie. Więcej informacji o każdej odsłonie z serii, jak zawsze w naszej encyklopedii.