Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "IQ Publishing Press Release" 6 lipca 2009, 07:17

Dance Dance Revolution Hottest Party 2 – polska premiera

Jako partner firmy KONAMI na polskim rynku mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić polską premierę gry Dance Dance Revolution Hottest Party 2.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Jako partner firmy KONAMI na polskim rynku mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić polską premierę gry Dance Dance Revolution Hottest Party 2. Już od dziś właściciele Nintendo Wii mogą oddać się tanecznemu szaleństwu, odkrywając niesamowite możliwości drzemiące w tej grze. Dzięki magicznym kontrolerom Wiimote i Nunchuk w połączeniu z matą taneczną przeżyjesz niesamowitą taneczną jazdę i poczujesz się jak na prawdziwej dyskotece tańcząc całym ciałem, używając do tego celu rąk i nóg. Takich możliwości nie da Ci żadna inna gra na jakąkolwiek inną platformę!

Dance Dance Revolution Hottest Party 2 jest kontynuacją największego, najlepszego i najlepiej sprzedającego się przeboju tanecznego na Wii - Dancing Stage Hottest Party, w najbardziej doskonałej formie z nową ścieżką dźwiękową, nowymi trybami gry oraz nowym poziomem interaktywności.

Dance Dance Revolution Hottest Party 2 – polska premiera - ilustracja #1

Spośród wielu zalet warto wymienić tryb multiplayer dla czterech osób, obsługę kontrolerów Wiimote oraz Nunchuk czy nową dawkę muzyki, będącą kompilacją największych hitów z ostatnich 4 dekad! Znajdziesz tu utwory m.in. takich wykonawców jak: Michael Jackson, John Travolta&Olivia Newton-John, Nelly Furtado&Chris Martin, Elvis Presley , Duran Duran , Rihanna&Jay-Z , The Go-Go's , Eric Prydz czy Simple Minds.

Najważniejsze cechy:

  1. 25 tanecznych hitów z ostatnich 4 dekad
  2. 50 unikalnych i zróżnicowanych scenerii tanecznych
  3. Twoja postać Mii może uczestniczyć w grze
  4. prawdziwy taniec z wykorzystaniem rąk i nóg, dzięki użyciu maty, i kontrolerów: Wiimote i Nunchuk
  5. ukryte funkcje do odblokowania
  6. wiele ciekawych trybów umożliwiających m.in. zabawę do 4 graczy jednocześnie, uczestniczenie w pokazach tanecznych, pojedynki z innymi tancerzami

Mata do tańca, firmy KONAMI, wykonana jest z wysokiej jakości antypoślizgowego tworzywa, od spodu posiada warstwę, która świetnie przylega do podłoża. Nie przesuwa się!