Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2011, 19:31

autor: Olek

Czym jest Call of Duty: Elite?

Fani cyklu Call of Duty wciąż czekają na pierwsze, oficjalne informacje o tegorocznej odsłonie bestselerowej serii. Milczenie koncernu Activision tylko podsyca kolejne plotki. Jeden z użytkowników forum The Electric Hydra zamieścił obrazki, wyglądające na loga Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz czegoś, co nazwane zostało Call of Duty: Elite.

Fani cyklu Call of Duty wciąż czekają na pierwsze, oficjalne informacje o tegorocznej odsłonie bestselerowej serii. Milczenie koncernu Activision tylko podsyca kolejne plotki. Jeden z użytkowników forum The Electric Hydra zamieścił obrazki, wyglądające na loga Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz czegoś, co nazwane zostało Call of Duty: Elite. Serwis Kotaku opublikował natomiast prawdopodobną okładkę pecetowego wydania prognozowanej na listopad gry.

O tym, że rok bez kolejnej części Call of Duty byłby stracony, wie nie tylko Bobby Kotick, ale cała branża gier wideo. Kilka dni temu w systemie brytyjskiej sieci handlowej Tesco pojawiła się wzmianka o Call of Duty: Project Collossus, a dziś rano wspomniany już serwis Kotaku zamieścił garść przecieków na temat nowego dzieła Infinity Ward, w którego produkcję zaangażowane są także studia Sledgehammer Games i Raven Software.

Czym jest Call of Duty: Elite? - ilustracja #1

Tymczasem użytkownik Powertree z forum The Electric Hydra znalazł się w posiadaniu czterech logotypów gier, które rzekomo koncern Activision zamierza pokazać na czerwcowych targach E3 w Los Angeles. Poza znanymi już: Skylanders: Spyro Adventure i Transformers: Dark of the Moon, znalazły się wśród nich także dwa związane z serią Call of Duty. Skrótu MW3 chyba żadnemu miłośnikowi FPS-ów rozwijać nie trzeba. Bardziej zastanawiające jest logo Call of Duty: Elite. Serwis Destructoid sugeruje, że może to być coś związanego z nową usługą sieciową Project Beachhead, którą podczas niedawnej konferencji z inwestorami zapowiedział Eric Hirshberg, szef Activision Publishing.

Czym jest Call of Duty: Elite? - ilustracja #2

Na deser pozostała potencjalna okładka gry Call of Duty: Modern Warfare 3, do której dotarła redakcja Kotaku. Ilustracja przypomina klimatem grafikę umieszczoną na pudełku z Medal of Honor i naprawdę niewiele można z niej wywnioskować, ale warto zwrócić uwagę na logo identyczne z opublikowanym wcześniej na forum The Electric Hydra.

Czym jest Call of Duty: Elite? - ilustracja #3