Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2011, 18:50

autor: Soviet

Modern Warfare 3 w listopadzie?

Eurogamer dotarł do niepotwierdzonych źródeł, według których premiera najnowszej części serii Call of Duty miałaby mieć miejsce ósmego listopada tego roku. Nie znamy dokładnego tytułu tej produkcji, ale wszystko wskazuje na to, że będzie kolejna odsłona Modern Warfare.

Eurogamer dotarł do niepotwierdzonych źródeł, według których premiera najnowszej części serii Call of Duty miałaby mieć miejsce ósmego listopada tego roku. Nie znamy oficjalnego tytułu tej produkcji, ale wszystko wskazuje na to, że będzie kolejna odsłona Modern Warfare.

Jednym ze źródeł, na które powołuje się serwis jest wewnętrzna baza danych sieci sklepów Tesco. W systemie tym gra figuruje jako Call of Duty: Project Collossus. Daty wydania wcześniejszych odsłon tej serii zdają się potwierdzać teorię o listopadowej premierze. Zarówno Black Ops jak i Modern Warfare 2 zostały wydane we wtorek, odpowiednio ósmego i dziesiątego listopada.

Modern Warfare 3 w listopadzie? - ilustracja #1

Kolejna część Call of Duty nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, nie jest jasne kto zajmuje się jej tworzeniem. Wśród potencjalnych producentów wymienia się Infinity Ward, Sledgehammer Games i Raven Software. Nie jest wykluczona kooperacja kliku z wyżej wymienionych firm. W sferze spekulacji pozostaje także tematyka, choć najczęściej mówi się o prequelu pierwszej części Modern Warfare.